Honda CB 600F Hornet (2001)

Vlastník Radmenza
Vloženo 11.4.2016
Aktualizováno 10.12.2016

Seřízení karburátorů & nestartování

Vloženo: 09.09.2016, Uskutečněno: 08.09.2016, Stav tachometru: 38160 km, Zhlédnuto: 6x, Firma: FIRMA:MotoTrade (Třebíč)

Ráno přijdu do garáže, nastartuji a jedu na zkoušku na rozšíření řidičáku na neomezenou. Ujedu asi 100 metrů a motorka přestane táhnout, chcípne. Jako by došel benzín, ale tím to nebylo. Už se mi to stalo asi před měsícem, opravilo se to nakonec nějak samo. No nic, motorku jsem odstavil, doběhl pro auto, zvládl zkoušku a šel jsem řešit motorku. Nic jsem nevykoumal, zavolal jsem do servis. Za chvíli přijel servisák, naznal to stejné, jako by nebyl benzín. Motorku odvezl.
Těsně, než jsem končil v práci mi volali, dali do pucu podtlakovou hadičku a navíc prý byly rozladěné karburátory. Takže seřízeno a budu doufat, že tím se problém odstranil.
Dnes (druhý den) jsem jel do práce no a v jedné vesnici mi to opět chcíplo. Tak jsem ten kousek dojel stopem, naštěstí mi zastavilo firemní auto.
Nakonec se ukázalo (nejspíš), že to nebyla závada, ale prostě mi došel benzín. Já to sice na rezervu přepnul, ale až po té, co jsem se to několikrát snažil nastartovat "bez benzínu", takže se to asi nějak zavzdušnilo a chtělo to prostě chvilku. Motorka nastartovala úplně bez problému. Ještě, že jsem se k motorce otočil, než jsem volal do servisu, že chci reklamovat opravu...

• První sezóna ukončena & prodej

Tak první sezónu mám za sebou, zvládl jsem najet 11 tisíc kilometrů, Horneta jsem položil jen jednou a to když mě shodil na místě kámoš skútrem (nedávno jsem si všiml, že nejspíš z toho incidentu mám i trochu ohlou páčku

Typ: Reportáž
    Vloženo: 07.12.2016
    Uskutečněno: 07.12.2016
  • Nová baterie

Baterka nejspíš dodělala, ve středu jsem normálně jezdil, ve čtvrtek ráno motorka ani neškytla, při pokusu o start zhasly světla i kontrolky... Už před tím jsem měl nějaké trable se slabou baterkou, tak jsem investoval 7

Typ: Oprava
    Vloženo: 08.09.2016
    Uskutečněno: 02.09.2016
  • Moto spadla

Byl jsem na projížďce s kamarádem, co měl třetí den skútra. Předtím už jsme byli cvičit na volném plácku, dnes jsem s ním byl na projížďce. Všechno dobrý, nejsložitější úsek jsme projeli (byť trochu pomaleji). Přijeli js

Typ: Havárie
    Vloženo: 25.08.2016