Yamaha WR 250X (2011)

Vlastník Rischwon
Vloženo 1.12.2014
Aktualizováno 16.3.2019

Výměna svíčky, montáž měřiče MTH a Zeta doplňků.

Vloženo: 31.05.2016, Uskutečněno: 30.05.2016, Stav tachometru: 11394 km, Zhlédnuto: 12x

Nová iridiová svíčka NGK/CR9EIX, při výměně jsem zjistil že svíčka je původní.
Měřič MTH - kámoš mě ho věnoval za panáka, tak proč to tam nedat,...navíc při offroad ježdění mi přijde drastické měnit olej podle najetých km. Zatím nevím po kolika mth budu měnit ale je to zanedbatelný náklad, tak proč motoru nedopřát nový olej častěji.
Zeta doplňky - kryt rozetového kolečka, zátky motoru.

Dále mám nachystaný olej Motul 5100 10W40 s olejovým filtrem HF141, který vyměním po následující vyjížďce a nový drapák Mitas EF07, který vyčkává na deštivé počasí.

Přehození drapáku nebyla žádná sranda, ale dobře to dopadlo,...

sup005 (0) napsal 02.06.2016 v 14:23

člověk se musí pořád učit

• Nová řetězová sada

Řetěz už byl v hrozné kondici a nějaké články nešlo téměř ohnout, což následně odnesly i trošku rozety, které se čím dál víc opotřebovávali. Tak jsem pořídil celou novou řetězovou sadu. Jak se tak dívám na ty fotky tak ř

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.09.2018
    Uskutečněno: 18.09.2018
  • Motard verze opět v akci

Po koupi čistokrevného enduro dávám WRko na motardy a do originálního stavu. Enduro využití je na plastech znát, ale technicky je pořád ve 100 procentní kondici. Vzhledem k blížící se STK jsem namontoval origo výfuk a A

Vloženo: 27.06.2017
    Uskutečněno: 27.06.2017
  • Servis (ventily + brzdové desky)

Tak v pátek jsem si dovezl motorku ze servisu, ventily byli bez vůlí a celkově mi prošel celou motorku, na které nic dalšího kromě brzdových destiček nebylo potřeba dělal. Co je to za směs netuším, ale měli by byt vyhovu

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.02.2017