Yamaha WR 250X (2011)

Vlastník Rischwon
Vloženo 1.12.2014
Aktualizováno 16.3.2019

Vloženo: 20.07.2016, Uskutečněno: 20.07.2016, Stav tachometru: 11850 km, Zhlédnuto: 26x

řidítka Protaper Contour CR High + nádstavce Accel + blástry no name original čína

Původní řidítka už byly ohnuté na obou stranách (levá nahoru a pravá dolů), tak jsem pořídil nové a k tomu byli nutné nádstavce na původní klemy, které zvednou uložení řidítek o 20mm a zároveň plní funkci redukce z rozměru uchycení řidítek 22,2mm na rozměr 28,6mm. Podle parametrů měli byt řidítka podobné, ale hned my bylo jasné že jsou vyšší. Každopádně je to jenom dobře. Při offroad jízdě ve stupačkách mě nízké řidítka dost vadili. A k tomu byli samozřejmostí nové blástry, protože ty původní už toho dost zažili.

Jinak co se týče montáže, tak jsem měl menší zádrhel se zarážkami na rukojeti plynu a spínači startéru, tak jsem musel do nových navrtat dírku pro zarážku na rukojeti plynu a čudlík na spínači startéru jsem upiloval, protože tam nemá hlubší smysl.

• Nová řetězová sada

Řetěz už byl v hrozné kondici a nějaké články nešlo téměř ohnout, což následně odnesly i trošku rozety, které se čím dál víc opotřebovávali. Tak jsem pořídil celou novou řetězovou sadu. Jak se tak dívám na ty fotky tak ř

Typ: Údržba
    Vloženo: 18.09.2018
    Uskutečněno: 18.09.2018
  • Motard verze opět v akci

Po koupi čistokrevného enduro dávám WRko na motardy a do originálního stavu. Enduro využití je na plastech znát, ale technicky je pořád ve 100 procentní kondici. Vzhledem k blížící se STK jsem namontoval origo výfuk a A

Vloženo: 27.06.2017
    Uskutečněno: 27.06.2017
  • Servis (ventily + brzdové desky)

Tak v pátek jsem si dovezl motorku ze servisu, ventily byli bez vůlí a celkově mi prošel celou motorku, na které nic dalšího kromě brzdových destiček nebylo potřeba dělal. Co je to za směs netuším, ale měli by byt vyhovu

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.02.2017