Yamaha XT 660 X (2009)

Aktualizováno 13.10.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

jurka55
jurka55 napsal 20.06.14 v 13:48 10b.

Jednoduše krasavec. Moc povedej kousek. Ať slouží.

Backy napsal 09.10.12 v 17:20

Ano, nekupoval jsem Xtčko za účelem cestování, ale právě proto jak říkáš, kolem komína . Jen mě to během sezóny nějak popadlo a bylo zaděláno. Tak jsem do toho šel, že to na něm zkusím. A děkuji za názor, uvidíme kam to bude příště.

HonzaZRX
HonzaZRX napsal 09.10.12 v 15:38

Pěknej stroj Ale je pravda co říká Hasan84... Podle mě je to motorka na jízdu po okrskách, po městě, prostě kolem komína... občas někam dál. Ale ty sám musíš vědět jak se ti na ní cestuje. Nikdo neříká ať koupíš BMW 1200GS, ale myslím, že za cenu XTčka máš cestovní motorku (suzuki DL 650, transalp, pegaso, versys, varadero, caponard, atd...)Nic nerozmlouvám, jen se divím že když chceš cestovat, tak koupíš XT660X. Já třeba chtěl jezdit hlavně kolem komína takže ideal. Ale už chci jezdit spíše delší trasy a na to není XT dělané. Každopádně jseš dobrej pokud jezdíš takhle daleko.. dávám 10 bodů

Backy napsal 08.10.12 v 17:29

Jinak zvládl jsem i v jeden den cestu z Poděbrad do německého Wassersleben na hranici z Dánskem a to je 846km (sice na to padl celý den, ale stálo to za to )

Backy napsal 08.10.12 v 17:08

Předem děkuji za názor ... Jinak každý máme své sny a taky bych někdy rád procestoval i vzdálenější místa na BMW GS 1200 Adventure , ale nebudeme si nalhávat, je vše o financích ... To co píšeš o ochraně proti větru, tak to je pravda a proto je již v řešení a po procestování Dánska a kousku Švédska, mohu říct, že máš pravdu i v druhém bodě a to je rychlost. Ano po celou dobu jsem se přesně držel do této rychlosti (kvůli motorce) a myslím, že i tak cesta ubíhala a já se mohl kochat . Samozřejmě, XTčko není plnokrevný cesťák, ale pro začátečníka v cestování si myslím prozatím stačí. Na trhu je spousty cesťáků a je z čeho vybírat, pravda . Ještě jednou děkuji za názor.

Hasan84
Hasan84 napsal 08.10.12 v 16:25

Nechci ti brát iluze ale jestli chceš cestovat tak to prodej a kup si něco vhodnějšího,to proč jsem tuhle motorku prodal byl přesně ten důvod.Ochrana proti větru žádná, víc jak 120Km/h s tím nejde jet a i kdyby, tak ten motor ve větších rychlostech držíš pod hroznejma otáčkama. Motor ač věřím v jeho nesmrtelnost co se životnosti týká, tak je to pořád jenom utrápená šestka jednoval - na cestování tragédie Ale je to jenom můj názor,kažkýmu jeho prostor

Backy napsal 08.10.12 v 06:31

Co nejdříve tu budou, teprve tvořím foto jinak děkuji moc.

ThomsonMotorson
ThomsonMotorson napsal 07.10.12 v 20:15

Vypadá dobře. Jen jsem čekal víc fotek po předělání na cesťáka

cita29
cita29 napsal 06.10.12 v 23:43

Pěkné fotky i motorka! přeji spoustu šťastných kilometrů

Backy napsal 05.10.12 v 08:38

malina
malina napsal 04.10.12 v 23:24

jo

Backy napsal 04.10.12 v 19:56

Tom3k děkuji Ti

Backy napsal 04.10.12 v 19:56

JanáCZek kouknu na to, zatím to nemám moc naštudované , jen mě zaujaly některé záběry od cestovatelů

Tom3k
Tom3k napsal 04.10.12 v 19:52

Mazlík

JanáCZek napsal 04.10.12 v 19:49

tím myslím rozměry

JanáCZek napsal 04.10.12 v 19:48

Pokud by jsi chtěl sáhnout po něčem levnějším mohl bych doporučit Drift HD170 Stealth kvalita je dost podobná ale je o dost větší než GoPro

Backy napsal 04.10.12 v 19:41

Děkuji moc ... GoPro je dost peněz, ale záběry k nezaplacení - šetřím

JanáCZek napsal 04.10.12 v 19:36

Parádní motorka 10b a to GoPro si určitě kup :)