Yamaha XJ 600 (1999)

HupyFrud
HupyFrud napsal 14.02.11 v 22:53

Vskutku poetická recenze, takže za 10

nwic napsal 13.02.11 v 17:51

ContiGo jsou gumy univerzální, spíš cestovní, výdrž odpovídá stylu jízdy a výkonu motoru! Já osobně je taky zkouším, můžu říct, že jsem spokojenej!

Pecuchen napsal 11.02.11 v 15:41

Jo, jo, v nějakém vlákně tady na foru se o tom mluví, šipky mají správně, přední kolo má prostě vzorek vůči zadnímu opačně. Jinak Conti-GO je v podstatě to nejlevnější, co můžeme XJčku obout, ale prý nejsou špatné, jediné výtky se týkají nízké výdrže, ale přilnavost je údajně dobrá i za mokra, což je hlavní. Sám nemám s čím srovnávat, ale nadávat na ně taky nemůžu. A to jsem vlastně jezdil s opačně obutou přední pneu .

Komodo
Komodo napsal 04.02.11 v 22:20

Jo a taky mám Conti-GO

Komodo
Komodo napsal 04.02.11 v 21:59

Já se jen připojím k těm pneu. Já jsem si XJčko nechával přezout hned po koupi a měl jsem podobný problém. V servisu mi první obuli přední pneu (mechanik mi to obouval podle vzorku)a až po nasazení zpět na moto si všiml že šipka je opačně. Tak to musel přezout znova. Zadní kolo už si kontroloval 2x znova aby neudělal chybu. Skutečně přední a zadní vzorek jdou každý jakoby na jinou stranu. Hold asi to tak má být, nebo je chyba u výrobce. Šipky zkrátka ukazují jednoznačně... Mimochodem dávam 10b a jsem rád že si ji sem konečně dal.

Pecuchen napsal 09.01.11 v 09:15

No, tu prostou skutečnost, že pneumatika má na sobě šipku, podle níž se má kolo točit, jsem zjistil už někdy ve třinácti, kdy jsme jezdili na fechtlech po polích, ale že si mám při koupi motorky kontrolovat, jestli má pneumatiky správně obuté, to mě fakt nenapadlo . Ale jak říkáš, chybama se člověk učí .

nwic napsal 09.01.11 v 08:55

Čo naděláš, chybama se člověk učí! Já taky začínal a nevěděl nic! To člověk časem okouká!

Pecuchen napsal 08.01.11 v 22:30

Kdepak, příteli, číslo účtu budu posílat já Tobě, dlužíš mi za přezutí kola - nebýt Tebe, nevšimnul bych si toho, jezdil bych vesele dál a měl bych to zadarmo !

nwic napsal 08.01.11 v 17:00

Děkuju, děkuju... číslo úštu pošlu časem!

Pecuchen napsal 07.01.11 v 21:00

Díky za komentáře, kefimu díky za body a nwicovi díky za upozorňění - máš pravdu, chlape. Nechápu to, předchozí majitel si nechal pneumatiku obouvat v pneuservisu, mám od toho účet! Připadá mi neuvěřitelné, že to podělali... Sám jsem si toho vůbec nevšimnul.

nwic napsal 07.01.11 v 11:36

Nene, to už dávno neplatí!!! Jen se podívej na šipku!

Mirek1981
Mirek1981 napsal 06.01.11 v 20:51

To>nwic: Já teda nevím, nejsem žádný odborník, ale řekl bych, že spíš ty tu pneu máš opačně. Mrkni, jak máš obutou přední a jak zadní, u každé jde vzorek jiným směrem. Myslím, že by to mělo být stejně ne?

nwic napsal 06.01.11 v 18:42

Má padáky, nosiče kufrů... ta má asi teda už všechno! Jen jedna věc... Náš nazutý Conti-GO, ale přední kolo myslím máš opačně Mrkni radši na tu šipku jak tam má být!

kefi
kefi napsal 05.01.11 v 20:52

Ahoj, pěkná a pěkně popsané... dávám 10b. a ať si ji pořádně užiješ v nové sezoně