Yuki SM 125 (2009)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Bufik
Bufik napsal 30.01.11 v 17:32

WhiteShit> Nejdřív si něco přečti konkrétně k tomuhle modelu trubko

Devil999
Devil999 napsal 23.02.10 v 18:33

tohle je 4t ve 125 to nebude silne nikdy ale pro ty co nechteji nejake buhvi rychlostni rekordy to je akorat provoz se s tim nezdrzuje a ten kdo potrebuje tak at si nas predjede hele.:) to je na kazdem co chce a co se mu libi :) ja si vybral taky yuki:) a nelituju toho a sel bych do ni znova:) tak hodne km bez nehod

ondra.sparco
ondra.sparco napsal 23.02.10 v 15:27

jojo přemejšlel jsem nad Yamahou XT, nebo Husqvarnou SM/WR.
Ale Yamahu mi každej rozmluvil, a na Husqvarnu nebyly peníze, tak padla volba na Yuki...a zatim sem dost spokojenej ale výkon by moch bejt o něco větší.

Matess727x
Matess727x napsal 21.02.10 v 22:41

Yuki SM/TR jsou nejkvalitnější a nejpovedenější motorky z čínské produkce.Konkrétně z fabriky QungQi Motors z východočínského jinanu, která je na hodně slušné úrovni,...a na motorce je to znát.Vůbec není špatná. Na kecy těch "antičíňanů" se vykašli a užívej si ježdění.

Devil999
Devil999 napsal 21.02.10 v 19:42

pro nás chudší jsou to motorky které si můžeme dovolit jako nové a my z toho máme radost ja mám twinsport yuki a mám najeto 12 tisic bez jediného problému. Takovéto kecy neposlouchej a jdi si za svým. POkud tě motorky baví a staráš se o ni tak ti vydrží jak dlouho chceš. tak at jezdi :) moc pekna tenhle modýlek se jim povedl.

WhiteS
WhiteS napsal 19.02.10 v 14:37

Mno, za 55 000 Kč sis měl koupit raději něco staršího, ale kvalitního! Yuki? Ano, máš novou "mašinu" za 55 000 Kč, ale do tý doby, než se začne sypat! Tak good luck a co nejmíň problémů! Whites