Aprilia SL 1000 Falco (2000)

Vlastník BIAGGI
Vloženo 27.8.2006
Aktualizováno 1.11.2007

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 42 záznamů

Stanford
Stanford napsal 30.06.09 v 21:11

Tak co Maxi, už máš hotovýho toho streeta? By jsme někdy mohli dát nějakej ten štunt U benzky je místa habakuk

Stano.Italofil napsal 02.11.07 v 19:02

týýý vrďó, si to celkem dáváš Maxi, jen tak dál ...

napsal 26.10.07 v 14:46

Zdarex. Tak opatrně. Pěkná je!

napsal 31.07.07 v 19:23

weunka je kdo? Jinak jsme sebou mázly. Jentak lehce. Jsme oba v pohodě.

Stano.Italofil napsal 26.07.07 v 15:23

Maxmiliáne, si prej složil Falčici, jo ? [] No, ale hlavně že si celej Ta tvoje temperamentní italka ti to dozajista promine Tak GO draku a hlavně s citem

napsal 20.07.07 v 13:06

w poho motorrecka hned bych se jela projet tak treba na buchlak hmmm

napsal 13.03.07 v 22:57

Tak to vypadá že Lenin má KLUKA

napsal 03.03.07 v 15:16

mas moc peknou italskou motorku , a ani ty nevipadas spatne ja mam moto morini tak bysme mohli nekam spolecne vyrazit ,dyztak se mi ozvi ,budu se tesit

napsal 23.02.07 v 18:27

&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#&#xxxxxxxx<br />

Stano.Italofil napsal 18.02.07 v 19:25

Iks Iks Eli ty trapáku. Nic jinýho neumíš než opravovat u motorkářského lidu pravopisný chyby. Jsi chudák a chudákem zůstaneš !!! A co si takhle zahrát s tvojí pleškou fotbal to by se ti nelíbilo ??? Jinak Maxi, si férovej, že přiznáš tenhle kolínkovej handicap. Já se po koleni taky nekloužu a vůbec mi to člověče nevadí a ani neschází

napsal 18.02.07 v 15:37

........a na koleno jezdit neumim. Ale jednou se nmi to snad povede. Je mi jedno kdy. Memyslim si že bych kvůůůůůůli kolenu byl menší nebo větší kretén. Biaggi

napsal 16.02.07 v 19:26

Ony Boží mlýny, ony. <br />
Jinak - nejmenuju se David.

Stano.Italofil napsal 14.02.07 v 20:01

Hele Davídku XXL, každej už široko daleko ví, že si tady hraješ jenom na pana vševědoucího Tímhle způsobem si ale přízeň u lidí opravdu nezískáš, [] dokonce ikdyž bráníš kamaráda protože celý život vystupovat v anonymitě a komplikovat život nevinným lidem je podle mě obyčejný srabáctví a opravdu pochybuji o tvém pohlaví, takhle se čestný muž přeci nechová Oni boží mlýny melou pomalu ...

napsal 07.02.07 v 17:47

Píše se &quot;z tebe &quot; 2. pád z koho, čeho.<br />
Ale to tady nebudeme řešit. Jo máš pravdu, nebyl jsem jinej a vlastně občas ještě nejsem jinej.<br />
Když někdo mluví nebo píše hrubě o ženách, tak mám mžitky před očima a už to jede.Nejde to prostě zastavit.<br />
Takže sorry, moralizoval jsem tady a taky jsem občas &quot;bezdůvodně&quot; napadal - omlouvám se za to.<br />
K tomu však není určen tento profil &quot;Lenina&quot;.<br />
Kluci, vždyť jsme všichni na jedný lodi.<br />
Máme rádi motorky, jízdu na nich a všechno co se okolo toho odvíjí, tak proč jeden druhýho napadáme jenom proto, že .........(doplň si sám )<br />
A to, že má někdo takovou, nebo makovou motorku.No to je toho, když se mu líbí, ať si ji má, tak mu jí nehaňte.Vždyť v podstatě jsou všechny vlastně stejný.<br />
Ale na druhou stranu &quot;VIVA ITALIA&quot; <br />
A DUCATI obzvlášť. <br />

napsal 07.02.07 v 13:13

To XXL : Máš pravdu s tebe mluví osobní zkušenost.

napsal 06.02.07 v 18:41

Teda ty jsi eso.Proč furt rejpeš ?<br />
Máš nějakej komplex ?<br />
Nebo nemáš rád &quot;Lenina&quot; ?<br />
Závidíš mu jeho skvělou motorku ?<br />
Ani jedno z toho není důvod se do někoho navážet.Pokud se Ti &quot;Lenin&quot; jeví jako frajírek libovej, tak ho jednoduše ignoruj.<br />
Pokud si myslíš, že neumí jezdit a jenom o tom mluví, tak ho nech, je to jenom jeho věc.<br />
Spousta lidí by udělal o moc líp, kdyby se starala o sebe, protože zcela jistě mají dost co napravovat na sobě.<br />
Jestli si neděláš legraci, tak to ti nezávidím.<br />
Nikdo tě časem nebude mít rád, protože ztratíš všechny kámoše.Pokud se nezměníš, tak z tebe bude takovej ten zapšklej osamocenej typ, kterej si myslí, že mu svět křivdí, ale opak je pravdou, uděláš si to sám.<br />
TAK UŽ (NEJENOM) MNE NESER A DRŽ LASKAVĚ HUBU.KOMENTOVÁNÍ SI NECH PRO DŮCHODCE DO PARKU, TI TI TO BUDOU MOŽNÁ ŽRÁT, ALE TADY NIKDO.

napsal 06.02.07 v 17:26

Tak co hňupe. Už to dáváš na koleno??? Nebo o tom jenom kecáš?! Ty hubojezče!!! Ta s pozdravem ty motorkářská ostudo středních čech.

Stano.Italofil napsal 04.02.07 v 22:48

Nechci přilívat natural 95 do ohně, ale budoucí superbikovej russia šampión Biaggi má pravdu, hlavně o těch emocích, něco na tom opravdu bude ..... Stačí se jen zamyslet

napsal 04.02.07 v 16:04

Češtináři dík za upozornění. XXL máš pravdu. Né že by neitalky byli špatný ale nějak jim chybjej emoce. Ta 510 by šla. Znalec je jen trapnej rypák co jezdí na nějaký kolobrndě (jestli teda vůbec na něčem). Seru naněj. Lenin ( Biaggi )

napsal 03.02.07 v 13:04

Hele,&quot;Znalče&quot; na Itálii nám nesahej a radši si přetáhni kůžičku, tvarohu tam máš až dost.Ty máš &quot;Busu&quot; ? Velký hovno, možná tak úchylku buzy.A s těma ostatníma rejžema tady nemachruj, tím šrotem nás ( mne určitě ) neoslníš.Ještě tak ta 510ka, ale ta by ti urvala ty tvý párátka jedna dvě.<br />
Takže ti doporučuju klídek a ber 6x denně Nervamin.

napsal 01.02.07 v 19:47

Lenine píše se S tim, né ztim.... (předložka Z se používá u druhého pádu, tady se jedná o pád sedmý... )

Stano.Italofil napsal 01.02.07 v 17:13

teda jak tak na to koukám, tak vy dva si nic nedarujete každopádně je třeba si uvědomit, že všichni v jedný stopě táhneme za jeden provaz a nechováme se jako malí kluci na písku KAPIŠTÓ ???

napsal 31.01.07 v 19:36

HMMMMM paráda. Tak až se někde potkáme tak mi ztim sráčem uhni. Nemam rád když mě někdo brzdí.

napsal 28.01.07 v 21:47

Na turistiku mám busu . Na srazíky V-maxe . Do terénu 510 te . Na pohodičku intra 1400 . No prostě žádnou posranou ITALI

BIAGGI
BIAGGI napsal 24.01.07 v 19:33

Tě bůch Marku. Hele jak jsi namě přišel, náhodnej rejp nebo jsen ti nekde ujel. A na čem jezdíš jestli teda vůbec? Biaggi

Stano.Italofil napsal 22.01.07 v 17:48

Znalec = Marek Toman z Poříčí. Mad Max náhodou jezdit umí a na jaře tě v jedný stopě spráská jak psa s jednim prstem v nose

Stano.Italofil napsal 21.01.07 v 20:01

Iniciále Znalce - M. T.

napsal 18.01.07 v 16:38

NAZDAR BLBOUNE.

napsal 03.01.07 v 15:13

Hele Znalče už sem nic nepiš. Jezdim jak dovedu a naty tvoje blbý keci neni nikdo zvědavej. Anonymní rejpání je fakt frajeřina. Měj se. Biaggi

napsal 26.12.06 v 11:35

Stanly co to meleš vždyť ten kašpar jezdí jak vůl a to ještě docela pomalu. Neumí na tom jezdit a akorát to kurví( už tak skurvenou motorku z itali). Tak z něj nědělej boha když je to jen kecal

Stano.Italofil napsal 20.12.06 v 12:25

Milý Maxmiliáne Biaggi. S tou tvojí přezdívkou si z tebe prdel opravdu neděláme. Ty by jsi s těma tvejma sebevražednejma vyjížďkama dostal do kolen snad každýho. Do budoucna se těch tvejch brutal akcí rozhodně nezúčastňuju, natolik se mám rád !!! A propó, s tou tvojí spotřebou vtipně řečeno. Ostatně si myslim, že ty naše motorizovaný lásky za to každopádně stojí, alespoň já jsem nikdy nezalitoval. A navíc, co je dneska zadarmo, že ?

BIAGGI
BIAGGI napsal 09.12.06 v 18:35

Co nato říct? Snad jen že je Znalec KOKOT.

Stano.Italofil napsal 24.11.06 v 17:03

Je vidět, že pan Znalec je velký neZnalec. Je asi všem vcelku jasný, že každá motorka má svoje + a taky -, ale psát tady, že má tahle krásná italská temperamentní slečna samý chyby, to si asi trošku nezvlád. Hlavně s tim motorem... řikáš jako ze sekačky ??? A neživíš se takhle náhodou jako šašek v cirkusu ??? Docela si mě pobavil!!!

napsal 12.11.06 v 14:29

To je ale sráč!!!!! Měl sem jí tejden a hned sem to prodal nedá se na tom jezdit. Podvozek na hovno motor jak ze sekačky. Kdo si to koupí je vůl. Vzlášť tento kousek od tohoto mistra!!!! []

napsal 29.10.06 v 14:24

Přestříkej si tu buzerantskou barvu. <br />
Socko.

napsal 26.10.06 v 18:31

Max Biaggi se Setem Gibernauem jsou nejlepší piloti !!!

smazany25962
smazany25962 napsal 31.08.06 v 09:59

No nádhera, jde vidět že pán má vkus.

Stano.Italofil napsal 31.08.06 v 00:08

No to je taky dost pane Italský Litre, že ses tady vobjevil. Doufám, že mi to taky už konečne někdy půjčíš. Snad tě taky někdy představim s mojí snovou RSV...

napsal 28.08.06 v 21:15

Mistře Lenine, máte to aspoň načipdejlovaný? A dáváte si s tim už to vepřový kolínko? Nebo ne? Jinak dobrej průměr,a jo,ucházíto... Stejně jako můj zažívací trakt po fazolích.

Petr-RSV
Petr-RSV napsal 28.08.06 v 12:01

Dobra motorka a moc jich nejezdi. Ojeta se da koupit za dobry peniz...Myslim, ze je v motorkarskem povedomi nedocenena... Pred rokem jsem koupil VTR1000F, ale ted vim, ze to byla chyba a Falco je nesrovnatelne lepsi.

Tomer5
Tomer5 napsal 27.08.06 v 20:17