Yuki SM 125 (2009)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Devil999
Devil999 napsal 10.02.10 v 19:58

jojo pěkná mašina. ze své zkušenosti co mám twinsport starší model. tak jsem zajížděl prvních 500km podle knížky a pak jsem trochu pridal ale ne moc přeci jne ty součástky všechny jsou nové. ale občas trochu více prohnat pavouky. ja mam najeto okolo 13 000 a bez jedineho problemu. a na zaruku bych to moc nedaval podle toho jake to budou dily s motorem nemas velkou sanci ze se neco stane. spise konstrukcni reseni a u tehle motorky jsem si vzdycky skoro vsechno udelal sam.tak hlavne at jezdi bez nehod a myslim ze pomer cena vykon neni spatny:) casem udelas upravicky. a uvidis ze bude dobra hlavne se starat. údržba= spolehlivost:)

GeorgeSM
GeorgeSM napsal 10.02.10 v 19:08

Určitě jsi neprohloupil.Já sem ná ní měl najeto hodně a nestála mě skoro nic..K tý udržbě,nech jí třeba chvilku běžet,ale já bych to řešil tím jak to píšou v příruce.malou lžičku oleje do válce a dvakrát protočit a máš klid.Ještě bych ti poradil aby sis koupil jinačí gumy,mrkni třeba co sem měl já.Hodně šťastných km..

Spiderek123 napsal 09.02.10 v 21:33

jj diky moooc...a nevyte jak je to se zimni udrzbou co mam udelat kdyz neni jeste ani zajeta tak nemuzu nic vymenovat ne?...jak ji mam teda zazimovat...tak asi 1 za 2 tydny ji necham bezet na volnobeh

task71
task71 napsal 09.02.10 v 10:38

Hodně kilometrů bez nehody

Grupy
Grupy napsal 09.02.10 v 09:09

Odemě 10 ...snad tě nezklame :) ...jinak hezká ...chtěl bych někdy vyzkoušet: )

Spiderek123 napsal 08.02.10 v 16:32

jj prave to jsem taky slysel ze to neresit a taky se ji snazim hnat trochu do otacek...diky za radu hned sem klidnejsi:D:D

sergeat
sergeat napsal 08.02.10 v 10:54

No s tim zajížděním to nějak neber vážně..jezdi uplně normálně..hlavně nejezdi podle té servisní knížky...já sme jí dával trochu víc už od začátku a ted mi jezdí uplně bez problémů a je živější a to už mám 15 000...a zatim vše ok...

Spiderek123 napsal 07.02.10 v 21:29

jj je to dobry pomer cena motocykl alespon podle me.a myslim si ze se oni staram az moc .a co myslite tim dobre zajet?pomalu pekne nebo spise tomu trochu dat at je zivejsi?

White-rider
White-rider napsal 07.02.10 v 18:28

No na záruku bych se moc nespolíhal, řeknou ti, že tohle se na ni nevztahuje a td... Myalím, že to všichni už z něčeho známe ale jinak pěkná... Výhoda je, že to jsou levný motorky...

enduroman125
enduroman125 napsal 07.02.10 v 11:18

Z čínskych moto najlepšia volba

stihll
stihll napsal 07.02.10 v 06:21

Taky si myslím že při dobré péči něco vydrží...a takový stroj co se nekazí neexistuje!!

sergeat
sergeat napsal 07.02.10 v 03:25

jj dobrý výběr...když jí dobře zajedeš a budeš se o ní trochu starat tak mi věř že tě jen tak nezradí..vim z vlastní zkušenosti.. tak ať slouží..

istonbike
istonbike napsal 06.02.10 v 20:41

Tahle Yukina se mi hodně líbí tak Ať slouží bez problémů