Blata 125 Motard (2009)

Aktualizováno 24.5.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 193 záznamů

Martic napsal 15.10.09 v 22:25

sportacek: Ať hodí mladá svoji Blatku taky sem do galerie. Já si rád přečtu i nějakou větší kritiku.

roberto.cz
roberto.cz napsal 15.10.09 v 20:26

vidli mam ok jinak k vzhledu.. jen jeden clovek na yukinrikal ze je jak kosmicka lod... ale kdyz jdu do obchodu nebo na sraz tak vzdy kdyz se vratim z5 k Blatce je VZDY minimalne 3-4 lidi okolo.. nekdo dokonce foti.. NEVYMENIL bych ju an za nic cim dele ji mam tim vice ji mam rad prost kazdek KM je unikatni..a NIKDY jsme se na ni nenudil NIKDY .. je teda pravda ze ji mam trosku vic upravenou od originalu.. ale i tak... kdybych si mel vybrat jakoukoliv jinou... vybral bych stale a jenom BLatu... ted jdu do Garaz ... a namontuju zadi kolo.. pac jsme el pichle a zitra vyrazim na endurooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo kamo jsme rad ze jses do ni zamiloval a preju mnoho stastnych KM!!! urco se nekde potkama.. a to ja ted potkavam Blatky imdal vice... a na jedne sedi Pavel Blata .. ma cervenou a snizenou .. vzdy ho potkam ve meste tak se zdraviime

sportacek.
sportacek. napsal 15.10.09 v 18:32

tak to by mě zajímalo co maj s těma levejma vidlema,mladá jí má taky a hned se to taky měnilo protože to chcalo jak svině

Martic napsal 14.10.09 v 19:00

Jo, přesně. Moje řeč.
Jen ta zima ještě mohla chvílku počkat . Snad si dá ještě pauzu

BIG-daddy napsal 14.10.09 v 11:09

Martic:hlavně že máme na čem jezdit né?

Martic napsal 13.10.09 v 20:05

jo v poho, ale docela ses rozparádil ..vždyť ty taky vychvaluješ svou SUZUKU ale je vidět že tu Blatu přeci jen sleduješ každýmu se líbí před něco jiného, i Tobě za Tvůj názor děkuji, ať lítá DéeRo..

BIG-daddy napsal 13.10.09 v 19:26

Podívej,mně je jedno kdo na čem jezdí,jen mně udivuje že Blatu každý vynáší do nebes jako nějakého boha.Napsal jsem jen svůj názor,to snad můžu né?Pozastavil se někdo taky nad designem té 125?Dejme tomu komponenty jsou OK(za ty prachy)ale ten kostrbatý vzhled,no prostě není to moje gusto.Jo a radši bych jezdil na JAWĚ,než na této Blatě.Měj se fajn,a promiň že jsem se odvážil napsat svůj názor.

Martic napsal 13.10.09 v 08:33

Big-daddy: Rozhodně nechci být nějaký drzý. Každý má právo na nějaký názor, taky proto jsem moji dvacu hodil sem do databáze.
Chápu tě teda Velkej taťko dobře, když řeknu, že podle tebe bude lepší, když 1/3 lidí bude jezdit na japoncich a 2/3 na čínách? Než když to bude: 1/4 japan, 1/4 china, 1/4 ostatní a 1/4 czech.
Mám pravdu?

BIG-daddy napsal 12.10.09 v 11:04

milan1963:ty jsi tomu teda nasadil korunu... Nevíš o čem píšeš.

Milan1963
Milan1963 napsal 12.10.09 v 10:06

Hezky o ní píšeš a pravdou je,že lepší je česká Blata,než ojetý japonec.Tak at jsi hodně spokojen,přeju stále plnou nádrž a mnoho hezkých kilometrů.

BIG-daddy napsal 12.10.09 v 07:39

Škoda peněz,a tolik!!!

Azi.
Azi. napsal 12.10.09 v 06:27

Blata hezká, ale není to v 19, pokud souhlasí věk zbytečný, za ty peníze by byla hezký šestikilo.

Matess727x
Matess727x napsal 11.10.09 v 23:02

Blata=povedená motorka. Tak ať si jí užíváš.

Předchozí
1 2 3 4