Blata 125 Motard (2009)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 193 záznamů

Woozie02
Woozie02 napsal 27.12.09 v 22:34

Ďakujem za povzbudivý koment Radšej píšem v slovenčine, keby to mám písať česky, neprečítaš to už vôbec K veci:
Blata bol (a v podstate stále aj je) môj veľký sen predtým, než som si kúpil Derbi. Skutočne jedna z najlepšie postavených dvaciek, krása Prajem tisícky šťastných km Pokračuj v denníku, vedieš ho kvalitne

MladyMotorkar
MladyMotorkar napsal 26.12.09 v 17:46

- a koukám že sem to psaní trochu zblbnul :) takže opravuji na *ten tvůj motard*

MladyMotorkar
MladyMotorkar napsal 26.12.09 v 17:45

ahoj, jo, ty gumy už to opravdu chtělo a rozdíl to je děkuji za koment. Ta tvoje tvůj motard je v bílé barvě parádní dávám za 10

zikky
zikky napsal 24.12.09 v 14:04

Díky moc za koment. Je pravda že mě bere i MTB. Jednou si taky pořídím pořádnýho fulla. Jinak Tvoje mašina je parádní, co víc si přát jako dvacku. Pecka to je. Tak přeju šťastný prožití Vánočních svátků a ať všichni jezdíme jen kolama dolů.

Molo
Molo napsal 23.12.09 v 19:40

nádherný stroj !

jakufon
jakufon napsal 22.12.09 v 18:20

Promiň zapomněl jsem napsat moc se stydím máš to za 10

shifty
shifty napsal 18.12.09 v 22:31

Krásná za 10b vždycky jsem jí chtěl ale finance nikdy nebyli tak vysoké :( je pravda že to líta tak jak se povídá?? :) jinak opravdu krásný kousek... :)

Vita.
Vita. napsal 15.12.09 v 18:52

Pěkná

Praglik1
Praglik1 napsal 15.12.09 v 16:35

tak určitě to bude živější než tohle co máš ale zvykneš si

Holmis
Holmis napsal 11.12.09 v 16:41

MOC hezkej motardek

Studna.D
Studna.D napsal 11.12.09 v 15:17

Moc pěkná motorka, nikdy sem jí neviděl :D luxusní SM

Banit-pyčo
Banit-pyčo napsal 07.12.09 v 17:01

Na 125ccm je to luxusní motard!!

Dragin
Dragin napsal 30.11.09 v 18:41

Tomu rikam poradna recenze a poradna motorka at jezdi a diky za komentar

roberto.cz napsal 29.11.09 v 21:42

hoj tak ty boty mi radicka odrovnala 3 pary ale odpoustim ji to za to jak krasne vypada a to ahno -- to je jeste dobry kamo :-d

KAMI-kadze
KAMI-kadze napsal 27.11.09 v 23:26

Díky za milý comment. Endurkům moc nerozumím, ale to tvoje je fakt krásný. Fotky máš parádní jak z výstavního katalogu. Je to moc hezký stroj, jen je mi líto, jak se vrací z lesa obalen bahnem. Ale je vidět, že se dobře staráš. Tak ti přeji hodně šťastných km a pohodové návraty domů. Dávám 10b.

istonbike
istonbike napsal 26.11.09 v 21:24

Nádherná, skvěle vybavená dváca a navíc česká to musí hřát u srdce Dávám 2x10 za mášu a za fotky,krátkou zimu a pohodové kilometry na cestách i necestách

speedwayHanzz
speedwayHanzz napsal 26.11.09 v 10:06

Pěkná Hlavně ukázka,že Češi na to maj dělat dobrý mašiny

Martic napsal 25.11.09 v 18:58

Děkuji všem za kladné hodnocení

roberto: ... Ty vtipálku ...

kykyna
kykyna napsal 25.11.09 v 14:11

děkuji, také dávám 10

roberto.cz napsal 22.11.09 v 19:13

martys: to jsme nevidel 125 enduro od Blaty .. kdyby delal Blata 125citky jako ma martic jenze v enduru .. tak uz ji mam doma

Martic napsal 21.11.09 v 01:15

martys: Ty chlape bídná , koukej trochu víc kolem sebe , no jasně že...

martys
martys napsal 19.11.09 v 22:00

Výbornej popis ;) ..i pěkná motorka, myslim že by tomu slušeli i enduro gumy, nebo dělá Blata i nějaké podobné Endurko ?? ..

ciza.radek
ciza.radek napsal 13.11.09 v 16:29

Fakt pěknej motard. Ani jsem nevěděl že Blata dělá takovéhle stroje. Nádhera. tak ať ti slouží

fifinka69
fifinka69 napsal 13.11.09 v 08:44

dík :) neboj se občas na něj naskočím a pofrčím :D ...sice to bude nezvyk přesedlat z nrky na fechtla ale za to vyblbnutí to stojí :D ... Taky máš mooc pěknou 125 !!! dávám za 10 :)

šelba.
šelba. napsal 09.11.09 v 19:49

Hezky a emotivně napsaný.

roberto.cz napsal 07.11.09 v 14:09

u nas to bude cca. .. hmm nedokazu odhadout..ale urco vic jak WR 125 pac WR 125 je za tu cenu nesmysl... i kdybych na wr mel.. tak beru blatu

kášakáša
kášakáša napsal 06.11.09 v 21:29

hey tak ta je cupr endurko jak má bejt je to fakt klasa. tu bych taky chtel sice nemam peníze ale porad se rozhoduju jestli silnicku nebo endurko ale pride mi ze je draha ale urcitě je kvalitní

Martic napsal 06.11.09 v 08:36

Díkes všem za komentáře
to roberto.cz: Taky má Blata endůro pořádný gumy narozdíl od těch "vejleťáckejch" u WéeRa . A Derbina je moc dobrá,... s tím souhlasím . Caballero ale vůbec neznám .
Jo a nevíš kolik Béček lítá u nás?

roberto.cz napsal 05.11.09 v 22:58

no pred 4mesicama jsme s eptal.. auz jich bylo prodanejch kolem 200... po celem svete... no inu.. nevim co stou yamahou wr porad mate nevim jak na silnici nebo na cestovani..ale v terenu teda stala za hovno ,.. oprati blate si v terenu vubec nechyta... blata je da se rict ostry enduro/motard v teto kategorii spolu s Caballero 125 h20... a Derbi drd125.. yamaha je pouze a jen radoby enduro... co je dobre leda na jezdeni po sotolince a na vejlety

Vašek_Yamaha
Vašek_Yamaha napsal 05.11.09 v 21:43

Taky sem jí chtěl... Je moc pěkná ale odradila mě bohužel pořizovací cena.. Jinak super mašína !

Bronek204
Bronek204 napsal 03.11.09 v 19:38

hmmm stunt, je videt ze tomu opravdu rozumíš de o to aby se blata taky stala klasikou aspon na ceskem trhu vis? Treba jawu 125 sport blata technicky bezkonkurencne predci(to je videt uz jen na vyrobci motoru, natoz podvozku, blata ma dokonce rychlopal od jednoho z nejlesich vyrobcu, riditka a je toho spousta), ale jawa se mi taky hodne libi.
No a s designem to je tezky aby se to libilo vsem, kdyz sem ji videl poprve na fotce tak se mi taky nelibila, ale na vystave veskutecnosti pusobila dobre. No, doufam, ze to blate dopadne a bude dalsi treba silnejsi model naka 450 250 bo tak... No, ale kdyz se podivam kolik jich tady je, tak nevim no,, asi se se moc neprodavaj, zajimalo by me koknkretni cislo nebo aspon radove, kolik jich uz je prodanejch...

stunt007
stunt007 napsal 03.11.09 v 14:26

jawa je lepší firma než blata to je klasika blata ma kosmický desing a yamaha wr je o hodně lepší

PDAQUE
PDAQUE napsal 29.10.09 v 22:28

PĚKNÁÁ

hriste1009
hriste1009 napsal 29.10.09 v 13:50

Nádherný motard fakt 10b

Lucek
Lucek napsal 29.10.09 v 09:25

Ta bíla ji sluší nejvíc, luxus

keny626

Další patriot Máš ji nádhernou. 10b

grovestreet
grovestreet napsal 23.10.09 v 22:40

Bezvadnej popis a skvělá motorka, 10b
Fotky jako z katalogu moc pěkný

Adry
Adry napsal 23.10.09 v 22:31

Pěknej dravec at ti dělá jen radost dávám jasnejch 10b

matess16
matess16 napsal 23.10.09 v 15:23

Díky,já ti dávám taky za 10 nová motorka je nová motorka,docela zajímavý design Ať slouží

roberto.cz napsal 22.10.09 v 18:32

jj rozdilu je vic mezi enduem a motardem

Martic napsal 22.10.09 v 14:32

roberto.cz: No jak jsem dělal fotky do profilu, musel jsem udělat takový trochu enduro kros do zakázené zony . Když jsem vyjížděl na ty šutry v nejmenovaném kamenolomě. Tak to po nich skákalo až dost. Ale jsou to takový ostrý velký šišatý čeďáky. Prostě občas se mi zdá že by mohl být měkčí (třeba po ránu když je kosa ). Když pak ale letim vzduchem na nějakým megahoryzontu nebo řádím po všelijakých cestách-necestách, zase si řeknu, že ten podvozek prostě zbožňuju . Podvozek endura je taky třeba troch jinačí a pro rajtovačku po lese vhodnější(už jen delší kyvka a určitě i něco jinýho).

roberto.cz napsal 22.10.09 v 13:30

na wr jsem jel... dlouhe zdvihy byly v terenu na obtiz... o to vice mekky podvozek. vpdnik je o dalsi problem ktery se musi hlidat... za ceny wr jsem cekal alespon taad dobre brzdy jako ma blata.. hlinikovou lyvku... a je videt bohuzel ze wr neni moc do lesa.. jedine "ostre" enduro nebo motard v kategorii 125 4t je blata... i kdybych mel na wr nekoupim ji... zase je klidnejsi a vic na pohodu. blata proste je ostrejsi a taky od vas vyzaduje ostrou jizdu. je teda pravda ze moji nemam tak uplne seriovou teda

Martic napsal 22.10.09 v 08:45

Opět děkuji za komentáře
to blade_fzr250: No na WRku jsem se bohužel nesvezl, tak nemohu srovnávat. Ale faktem je, že bude mít asi výhodu ve větším krouťáku (což jasně vyplývá z nadčtvecové koncepce agregátu i z testů), a jeho vstřikování určitě pomůže k nižší spotřebě při stejném požadovaném výkonu. Má taky delší zdvihy pérování a je měkčí. Otázka je, jestli je to výhoda. Blatu snad pry ještě nikdo nedostal na dorazy a Yamahu jo. Každý ať se rozhodne, jestli o kapánek větší síla a nižší spotřeba stojí za těch 15-20 tis. Kč navíc .
Blade přeju ti, aby si se na ni svezl a mohl porovnat tyhle mašinky.

blade_fzr250
blade_fzr250 napsal 21.10.09 v 19:30

Zdravim. Málokdy píšu komentáře ale tady mi to nedalo nic nenapsat. Jednak proto, že se jedná o Blatu a taky proto, že je vše dobře a objektivně zhodnoceno a sepsáno. Na jaře jsem testoval WRka 125 od Yamahy a jediná rovnocenná konkurence, která mě k nim napadla byla právě Blata, která zatím bohužel nebyla propůjčena k testování. Takže doufám, že v budoucnu bude taky ta možnost, protože jak designově, tak pravděpodobně i po technické stránce je to určitě hodně zajímavá a hlavně česká volba

Petr_TA
Petr_TA napsal 21.10.09 v 15:53

Vypadá fakt super
10b

Martic napsal 21.10.09 v 11:32

Díky, díky, díky

Sob
Sob napsal 20.10.09 v 22:14

Super stroj BLATA the best a pěkný fotky

Radiomen
Radiomen napsal 20.10.09 v 17:22

krásný foto mašiny 10b...

spidy
spidy napsal 20.10.09 v 16:50

tohle je prostě krasavice jak se patří:) A jak píšeš je to čech 10 bodů pro Blatu

Martic napsal 20.10.09 v 08:08

Díky všem za kladné hodnocení

Jarky
Jarky napsal 19.10.09 v 22:41

pěkná blatka ta bíla jí sekne 10b

Skalák
Skalák napsal 19.10.09 v 20:13

Kráska mám radost že si volil Blatu!

Juvalera
Juvalera napsal 19.10.09 v 16:40

Moc pěkná! Taky by se mi líbila

roberto.cz napsal 19.10.09 v 16:13

hoj ja jezdil imlvére baheenko v lese je moje vzdy pak umyju a je jako nova... ted jsme tocil hafo videii abych prs zimu dal neoc do kupy... tocil jsem i jak jedu po zanim na 2

Martic napsal 19.10.09 v 09:19

MonthyJack: Díky za kladné hodnocení.
Ani se ti nedivim, když máš motku novou, tak ji přece musíš projet, ať je jak chce. - to se rozumí.

MonthyJack
MonthyJack napsal 18.10.09 v 19:50

Taky pěkná. Pěkný fotky a hezký psaní. Jinak u nás teď prší celej víkend, ale stejně mi to nedalo se neprojet a tak mám za víkend 30km

Martic napsal 16.10.09 v 15:59

roberto.cz: U nás teď docela brutálně sněží, to na motárdíka není a já jsem smutnej. No místo toho pujdu bikovat. To zase kolo pořádně zabahním.
Dobrá příště pokecáme u tebe (ale štveš mně ) . Já chci taky hodně komentářů a hodnocení .
Čest Blatám.

roberto.cz napsal 16.10.09 v 14:38

JEZDI NA NI KAZDEJ DEN DO PRACE... je to snizeny v uhytu na zanim tlumici... udelali mu to v dilne...a to neudelas... ja ji mam jeste zvysenou kdyvuli ternu.. sak uro vic. jinak potavam ho... a ted v Blansku uz i ostati.. je tam bilej motard..cerveny enduro.. cernej motard... v edeli napisu vic jdu jezdit hoj a presunem debatu ke me do komentaru ok? at pokorim 400komentaru

Martic napsal 15.10.09 v 22:43

roberto.cz: Jo, jo, moje mašinka se zatím na vlastní oči taky moc líbila.
A opravdu sám Pavel Blata jezdí na svém "pekelném" stroji po okolí?
Jak ji má sníženou? Já jsem se totiž o snížení tak zajímal, kvůli sestře. Ale i když na zem dostane jen špičkama, už ji to vůbec nevadí a lítá jak "žíznivá čára".
Janak já osobně jsem viděl akorát, jen jedno černý BXko v Jablonci nad Nisou. A jedno bílé prý bylo spatřeno v Liberci, a já to nebyl .