Honda VTR 1000 SP1 (2001)

Vlastník Maršoun

amazonka napsal 12.09.10 v 10:02

nádherná

Lukša-Motobiker
Lukša-Motobiker napsal 25.08.09 v 21:06

Tak já se připojuju k ostatním 1-neporadím a za 2-chválím.
Máš to opravdu pěkný a jde vidět že ktomu máš i vztah.(to se cení) Mě SPéčko taky naprosto uchvátilo. Jo a jak píše DH, s těma chladičema je to pravda, otázka v jaké míře do toho stroje chceš zasahovat. Jinak palec nahoru a 10b.

..Roko..
..Roko.. napsal 29.05.09 v 22:33

Čao díky za postřeh..Po 5ti letech na Ř4 mě Spčko uchvátilo svým charakterem motoru, podvozek bych řekl že i na dnešní poměry supersportů je nad průměr. brzdy bohužel nevím jelikož mám sjetý desky a mají dlouhej běh což se mi nelíbí..Ta motorka má prostě proti Ř4ce v litru něco navíc..S Hornetem jsem max. spokojen hlavně s jeho motorem a bál jsem se že oto u jiné motorky přijdu ale tohle SP je jako hornet krát 100..Takže když moto tak jedině Hondu Okruh určo proběhne ale až tak za rok, na Hornetu si můžu pomale dovolit co chci ale s SPčkem se budu ještě něakej ten pátek učit..

dh
dh napsal 08.04.09 v 20:08

jo jo moc pěkná, ale pro lepší ježdění na okruhu je lepší pořešit chladiče (nestačí se uchladit). To je asi základ úpravy pro okruh.

Erixo
Erixo napsal 07.04.09 v 22:25

Jj, moc hezký Tak ať se ti daří.
S elektronikou nahoď nějaký vlákno na fórum a někdo sto pro poradí.

Ninjista
Ninjista napsal 07.04.09 v 21:30

aikon1
aikon1 napsal 06.04.09 v 22:37

Hodně slušné Co se pneumatik týče, tak jenom schvaluju - také mám s nima jen ty nejlepší zkušenosti... Potom ještě volím diabla superbike. S řídící jednotkou bohužel taky nemůžu sloužit, ale jsou tu lidé, kteří poradí. Ať se daří

Touringrider
Touringrider napsal 06.04.09 v 22:25

hele neporadim Ti, ale mas to pekny... !!!

at slouzi a preju dobry casy