Jawa 350/639 Chopper (1996)

Vlastník JardaMJawajizda
Vloženo 8.10.2008
Aktualizováno 26.6.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 11 záznamů

JardaMJawajizda napsal 27.06.23 v 13:51

Jasné. Není to o tom, srovnávat to s jinýma značkama. Je to prostě iracionální srdcovka

Kawalumpik
Kawalumpik napsal 27.06.23 v 11:05 10b.

Jsem také jawaúchyl, bývalý i současný a třebaže jsem poctivě prokládal i jiné značky, od Zundappa 750, Hondy CB 750, také jedna číza byla, až po Kawasaki VN 1500, Jawa mi vždycky vycházela jako naprosto spolehlivá a držák. Dnes mám péráka z Indie a značku Jawa jen nostalgicky proháním v tomto zastoupení. Ale zdá se, že drží také. Třebaže touha po pohodlí vede k tomu, že mě častěji potkáš na Vulkánu, protože to je prostě gauč na dvou kolech. Proti Jawě ale ani slovo. Tak ať ti slouží dál a pořád kolama dolů.

JardaMJawajizda napsal 27.06.23 v 02:25

To je dost divné. Vždyť je to jednoduchá JAWA s bezkontaktním zapalováním a jednoduchou elektroinstalací. Na tom není co řešit. Pokud má motor dost, stačí nechat udělat u nějakého renomovaného servisáka (když to člověk nechce dělat sám) a na zbytku fakt není co.

Targus
Targus napsal 27.06.23 v 01:11 10b.

Hmm, měl jsem totožnou motorku stejného ročníku pět let a nepodařilo se mi ji rozjezdit. Syn totéž, akorát se s ní vydržel trápit jen dva roky. Pak je obě střelil a jsme šťastnými bývalými majiteli motocyklů Jawa 639.

Když ti to jezdí, je to fajn, že aspoň někomu.

Paras
Paras napsal 24.11.08 v 10:04

Ahoj Jardo. Zprávu jsem dostal a trošku uvažuju, že příští rok bych s Váma vyrazil do toho Bulharska. Uvidíme fakt nevím co bude za půl roku. V kterém termínu většinou jezdíte? Taky jsem koukal na vaše stránky a dobrý . Jsem rád, že je pořád dost nadšenců pro Jawu. Ahojda. Paras.

JardaMJawajizda napsal 16.10.08 v 20:45

@Paras: Hele nevím, já to tam nedával, ale je možný, že někdo z kámošů. Bylo nás tam společně hodně ...

Psal jsem ti zprávu ohledně vašeho vejletu do Polska. Dostals jí?

Paras
Paras napsal 13.10.08 v 11:03

Ahojda. Mám dotaz. Nebyl o tobě článek v ČMN? Litva, Lotyšsko, Estonsko? Jawka je klasika, nedám na ní dopustit

iron76
iron76 napsal 10.10.08 v 08:37

Spoustu dalších km.

Milan1963
Milan1963 napsal 08.10.08 v 21:10

Hezká,nedávno jsem Jawu 350-640 prodal,mám sice Jawu650,ale na 350 se nedá zapomenout...Taky jsem na ní cestoval-Ukrajina,Rakousko aj.,a vždy v pořádku.At se ti daří!

SasaL
SasaL napsal 08.10.08 v 19:52

Krásná , přesně takovou jsem pře rokem prodala a ještě teď mi je z toho smutno. Jawa je prostě srdeční záležitost.

Marty--Mortimer
Marty--Mortimer napsal 08.10.08 v 18:57