Suzuki GSX 1400 (2005)

Aktualizováno 26.1.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 18 záznamů

Drobek64
Drobek64 napsal 01.12.13 v 21:13 10b.

Je to kus krásné motorky

SLUGI

malson
malson napsal 01.03.09 v 14:24

pěkná mašina

kolibra napsal 15.02.09 v 16:39

mezi ne patri u nas tato http://www.bull-rac...z/section.php?seid=7 odtud sem bral remen

kolibra napsal 15.02.09 v 16:37

To Grizly: zatim je to ok...mam na tom naletane cca 5tis...v zatahu s malima prestavkama 500Km v jeden den a taky ok...delaji to i nejake firmy u nas jako origo s homologaci..ja to mam samo bez homologace protoze je to delame doma na kolene

Grizly.
Grizly. napsal 11.02.09 v 19:20

Ahoj, teda, ten řemen je docela zajimavej ale netuším co to dělá s tím výkonem na silnici.

kolibra napsal 18.01.09 v 15:53

Schopny su ale je s tim drbacka radsi poskytnu nejake skycy a foto.

renegsx
renegsx napsal 17.01.09 v 12:17

CAU JSI SCHOPEN UDELAT JEDNO ZTAHOVANI SPZ NAVIC POPRIPADE ZA KOLIK DEKUJI

kolibra napsal 26.12.08 v 17:05

cest.
Ladak sem daval MIG ael ne primo na gsx ale na gsxr protoze ogigo delaji v kuse i se svodem a ten se mne nelibil toz svod sem si ukutil sam.
Jinak origo riditka jsou velice pohodlna ja sem ale menil kvuli vzhledu a me postave.mam nejakych 192cm a vypadal sem jak koza sedici na autobuse .
S ovladatelnosti nemuzu porovnat,riditka sem menil asi po tydnu.jinak do zatacek ok,ale jak rikam je to o zvyku

GSX1400R
GSX1400R napsal 25.12.08 v 11:23

Ahoj,
prosím Tě jakej tam máš laďák.Já mám taky jednolauf a nějakej tam chci dát...Jo a co řídítka a ovladatelnost - lepší?Pavel

vtr78
vtr78 napsal 17.11.08 v 11:39

Prosím tě, kdybys mi mohl poslat foto a případně kontakt na firmu - přestavba na řemen, rád bych to viděl a dozvěděl se víc. Měl sem hodně přestavěnou xjr a na jaře se chci vrátit do jedné stopy. Gsx 1400 je jeden z kandidátů, druhým je Honda CB 1300, takže jsem zatím na vážkách a sháním info na různé úpravy těchto dvou strojů. Pokud by ti to nevadilo, pošli mi i foto na tu sklápěcí SPZ, už jsem něco takového viděl, ale byl to mechanický systém - ten tvůj vypadá lépe promyšlený. Díky Pavel.

kolibra napsal 20.10.08 v 22:21

To Letec.velice jednoduse vybral sem el. stahovani oken z auta na to malinko upravil koncove spinace a udelal pakovy mechanismus.spz se schova za necele 2 vteriny.ted ji mam dukladne prikrytou teda motorku,ale pokud by si chtel nejake blizsi foto muzu poslat emailem...

letec..
letec.. napsal 20.10.08 v 21:41

fakt pekna masinka mam jen jeden dotaz jak si udelal to el. stahovani spz to me zajima fakt jako nejvic chtel bych to taky ale az na silnejsi obsah

JirkaCL
JirkaCL napsal 09.10.08 v 14:06

Vítej,dobrá volba.

kolibra napsal 07.10.08 v 09:25

To robmenn.Rafky moc lestene nejsou...sem je jen preletel smirglem,rikal sem si dokud tam mam retez tak to nema cenu,tento rok jsem nahodil remen takze pres zimu je vylestim do zrcadlova.jj mas pravdu ono to uplne vynikne kdyz jsou leskle.

Vyfuky sem si pral taky dva a taky sem chtel modro bilou ale nakonec se mne naskytla modro bila s jednim takze sem udelal kompromis...

Ninjista
Ninjista napsal 06.10.08 v 21:14

Muscle bike

Mááářa
Mááářa napsal 06.10.08 v 21:11

Krásná Vyleštěný ráfky,to mě taky čeká,je to úplně něco jinýho a zadní plácajznu jsem už zkrátil ale chce to dát uplně do pryč.A s tím jedním výfukem to je taky moc pěkný i když já ji chtěl se dvěma.Tak hlavně kolama dolu