Yamaha TDM 850 (1993)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

-Nio-
-Nio- napsal 19.05.14 v 19:04

Tohle je kráska - super design
jasných 10b kámo

kanecek
kanecek napsal 21.08.09 v 12:37

Líbí se mi více, než ty novější modely. Ta maska s těma dvěma kulatýma světlama, mňamka.

ChipGS
ChipGS napsal 16.10.07 v 13:03

2 Luba&gt; Ahoj ahoj, vzpominam si.<br />
Prodaval jsem ji 2x, poprve jsem si to rozmyslel a nechal si ji. Podruhe uz ovsem sla, s opravenym motorem, ale proste jsem si rekl, ze zmena je zivot

smazany40826
smazany40826 napsal 24.09.07 v 11:12

Pěkná motorka <br />
Myslím, že jsme spolu kdysi komunikovali, protože jsem měl zájem o její koupi, ale pak mi nějak nevyšly korunky (moje milá manželka mě zkrátka nezaložila ). Ale náhoda tomu chtěla, že jsem nyní majitelem jiné Téměř Dokonalé Motorky

napsal 27.12.06 v 16:02

Zdravim.<br />
Tak jsem si tu četl vaše vzkazy.No potřeboval bych take nějake zkušenosti o tdm.Chystam s eji koupit na další sezonu tak uvidim.Jsem mimochodem take od Přerova asi 7 kilaku.<br />
Napište do mailu nějake zkušenosti na co si dat bacha..<br />
Dík

napsal 24.10.06 v 00:50

mas o me zbytecne starosti co si pocnu..<br />

ChipGS
ChipGS napsal 06.01.05 v 20:38

jej chlapiska musim se vam omluvit, ale nejak jsem si nevsiml, ze tady jsou nejaky komentare, az ted mi to kamoska (ZENSKA no to me podrz rekla)<br />
Takze Patriku, nemam problem zajit na pivko klidne i mimosezonu nebo nekam zajet... a ty Jardo... klidne na to skoc, ale chce to mit dost citu v ruce... a opatrne... Kdyz jsem to koupil, tak jsem vice nez 70 nejel a pomalu jsem si zkousel hazet kvalitky... zrychlovat zpomalovat proste jsem si to osahaval... jako slecnu, pomalu opatrne aby Ti nenaliskala

napsal 29.02.04 v 18:59

cau chlape jsem taky prerovak-predmostak zijici v usa ,ale letos v cervnu se chystam domu.fakt pekna masina ,ja mam ZZR 1100,chystam se k mori ,jestli budes mit cas muzeme nekde vyjet na pivko nebo jen tak. mej se Patrik.

napsal 20.08.03 v 16:54

cau.Taky planuji kopy TDM pristi rok a taky jezdim na Jawce350/640.Je to hodne drsnej prechod? na co se mam pripravit.Dik Jarda