Cagiva Supercity 125 (1995)

Vlastník Kubista89
Vloženo 9.5.2007
Aktualizováno 28.8.2007

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 42 záznamů

Chaspero
Chaspero napsal 29.06.09 v 11:58

moooc pekna motorka a jede taky slusne. mas tu deset bodíku jo a nekdy musime zajezdit.!

kony008
kony008 napsal 15.06.09 v 19:36

další zástupce Cagiva v ově máš ji pěknou někdy dáme jízdu

deimos
deimos napsal 14.04.09 v 08:53

Kube
Kube napsal 13.02.08 v 13:43

Taky pěknej stroj ale je přece jen trochu už starší ale přesto v poho

napsal 16.12.07 v 19:07

nezadřela se ti nykdy <br />

Kubista89 napsal 17.09.07 v 16:54

Momentalně nejedetakže se nemužu projiždet ani ja.Ale do 14 dni opet usedam za riditka a brazdim silnice

Martin_
Martin_ napsal 17.09.07 v 16:21

pekna klido bych se nani projel

Jirka_K napsal 12.09.07 v 19:57

Promiň ty diry jsou ve statoru a ne v rotoru už plantám blbosti

Jirka_K napsal 12.09.07 v 19:56

jj to můžeš dát s Una ale podívej se jestli třeba nejsou špátné uhlíky na rotoru.A jinak jestli si ten motorek někdy rozdělal tak pozor na jednu věc!!!!!když sundáš rotor tak ho musiš dát stejně jak byl do stejné polohy.Na rotoru jsou 3 díry na šroubky když je pootočíš jakkoliv tak ti to bude sedět,ale motorek se nebude otáčet protože statorem nebude protékat elektromagnetické vlnění.Takže pozor na to a jinak jestli je ten motorek špatnej zjistíš jednoduše když přeměříš rotorové cívky.Když jedna nepujde tak

Kubista89 napsal 10.09.07 v 20:10

No tak stareter opet jede,ale ta privera ta me sere,musim nejak opravit ten motorek nebo tam dat s unika.<br />

Kubista89 napsal 10.09.07 v 15:56

TAk ty uhliky nejak vykutim,Motorek privery nedela vubec nic ani se neotoci mrcha jedna.A stim koleckem mi asi nic jineho nezbyde nez si ho udelat.

Jirka_K napsal 10.09.07 v 15:53

Tak uhlíky kup do něčeho jiného třeba z vrtačky a uprav je to uplně stejné.Motorek přívěry co ti dělá???Ten se dá zpravit s tím nic nebude.A to kolečko mě napadá pouze udělat na soustruhu nové.

Kubista89 napsal 09.09.07 v 21:03

TAk tedka mi momentalne odesel starter a potrebuji do neho nove uhliky a nove stoji dva kuly 805kč coz je docela dost,potom motorek privery ale uz pracuju na tom ze tam dam z fiat uno.A jeste vlasne bych potreboval jak mas dole priveru a ty lanka jak jsou zadelane na takovem kolecku tak ty bych potreboval predesly majitel jse stim nesral a kolecko je zjedne strany ulomene a nejde pridelat jedno lanko.

Jirka_K napsal 09.09.07 v 20:21

To Kubista:Co potřebuješ za náhradní díly?

Kubista89 napsal 08.09.07 v 16:52

No jako potřeboval bych nejake nahradni dily na cagivu nemel by nekdo neco????

vokal napsal 08.09.07 v 13:46

Yamamoto: A ty se divis, ze se ti to vysralo, kdyz jsi s tym jezdil doslova jako prase??? Myslis si, ze to moto je stavene na jizdu na okruhu s nejakyma 6kama? Podle me teda ne A uz vubec ne v 180km/h tywe... Jako mozna jsi mel trosku smulu na ty dva kousky, co jsi mel, ale jak rikam, ja bych ji takhle nikdy nehonil

Jirka_K napsal 07.09.07 v 21:49

To yamamoto:když píšeš ty poruchy tak by mě zajímalo třeba jak se ti mohly posrát ty motory???To vubec nechápu.Je tam stejnosměrný motorek který je dá se říci bezporuchový(možná měnit uhlíky)Aby vyhořel???.A kdyby jo tak ten motorek stojí cca 100 kč(celý nový od cagivy i s převodovkou celá ta krabička 7300 Kč,ale obyč stejnosměrný motorek tak tu 100).maximalně ti to mohlo vrčet skřípat a to znamená pouze promazat rotorové uložení.Propálený píst????A jak???Něco podobného se stalo jednomu expertovi u nas ale te tam dal píst z nějaké LUDRY kterej našel(myslel si jak ušetřil asi po 10 km )A jinak to že by se ohla Ojnice???To taky neni mmožné ona maximálně praskne,ale ohnout se určitě se neohne...A ten 7 stupeň je možná špatný olej

Kubista89 napsal 02.09.07 v 11:53

Snad uz bude vše vpohodě.

smazany7965
smazany7965 napsal 01.09.07 v 21:33

kamaráde VOLKÁLe tak chtěl jsi výčet závad na supercity které mě potkaly---jednou se zadřela(mazal jsem plnou syntetikou Castrol TTS,pak jsem zjistil že bylo poškozeno čerpadlo)dále na obou strojích supercity se mi dosraly přívěry(v obou případech spálený motorek)jednou propálený píst(3 kola na okruhu v Brně),7 stupeň v převodovce se uplně vysekal.Déle mě potkalo prasklé ojniční ložisko a ohnutá ojnice.opravy jsem zmáknul vlastními silami ale prostě abych stačil kámošům na &quot;silnicích&quot; tak jsem to hold krapet více točil.Jednou se mi podařilo s POLINI kitem jet 182(tachometrových) ale to bylo poslední co jsem jel na Supercity(zadřené jsem to prodal pod cenou).Dvoutakty mám rád ale itala už nikdy,později jsem měl Hondu NSR 125(kitovanou POLINI kitem na 166) lítala 180 a spotřeba 5,5l žádný problém jsem na ní neshledal jen možná malinko méně brzdila oproti Cagivě.Přeju vám všem s Cagivou pěkné zážitky a kubistovi přeji ať mu to krapet jezdí.

vokal napsal 01.09.07 v 16:25

Nikdo nerek, ze on je amater, ale podobne hlasky jako &quot;hmmm... CAGIVA-- zkouška nervů...&quot; jsou trosku mimo me pochopeni..

Kubista89 napsal 01.09.07 v 15:39

Vim no co sni bylo pridrela se vuli prasklemu tesneni pod hlavou valce.No jako YAMAMOTO NENI ZADNY AMATER BYCH CHTEL PODOTKNOUT!!!!

vokal napsal 31.08.07 v 20:10

Pan velkej skiller yamamoto se o ne nejspis nedokazal postarat.. To neni motka pro amatery, tak at nam rekne, co se mu pokazilo <br />
<br />
Kubista: Uz vis, co s ni bylo?

napsal 30.08.07 v 18:05

YAMAMOTO----tento člověk ví očem píže když řekne&quot;CAGIVA-- zkouška nervů...&quot; měl dvě cagivy z toho dvě supercity a je to samé hlídání jestli se nic neposere, jezdily mu dobře přes 150 ale vše stálo peněz kopec

Jirka_K napsal 28.08.07 v 16:00

to yamamoto:Jeden blabol za druhým.....Proč zkouška nervů?

smazany7965
smazany7965 napsal 29.07.07 v 16:36

hmmm... CAGIVA-- zkouška nervů...

onyx
onyx napsal 29.07.07 v 14:35

musim taky komentovat,už jenom ze slušnosti...good moto .začínám pomalu litovat že jsem si nekoupil něco ze stáje Cagivy.ale tak už jsem koupil a kvuli tomu že mito nebo S.C. jede o těch pár kilometříku v hodině rychlejš,se jí zbavovat nebudu...

Kubista89 napsal 06.06.07 v 18:55

No jako tak jako za 2000 tisice je logicke ze bych si to nekoupil vis to by urobil jenom debil.No jako v zime to rozeberu a otevru

EssoSk
EssoSk napsal 06.06.07 v 14:24

Kubista: ked ces da sa objednat z talianska ale vide ta to na asi 2000 <br />
ale fakt pekna mrkni moje moto<br />
a v pohode otvor neje velmi velka spotreba....<br />
ja mam sice mito ale je to rovnaky motor..<br />
pred otvorenm mi dala tak 120km/h a teraz 170km/h(podla tachometra 190km/h ale je to blbost )

Kubista89 napsal 17.05.07 v 16:50

NAzdarek lidi nevite kde by se dal koupit ten oranzovy kryt blinkru opadl mi a nemuzu ho ted nikde sehnat????

pecanGSX-R
pecanGSX-R napsal 09.05.07 v 21:35

Chlape kdyt to ted nemuže jet!!! Ja ji měl taky....a jezdil sem sice za 7( měl sem větší trysky) ale kamoš jezdil za 5 v pohodě!! a otevřena je to raketa!! 11,5 tis. otaček

Kubista89 napsal 09.05.07 v 20:32

tak to jo ale kdyz to tak vemes ze mas 14l nadrz tak se mi to zda stejne mocJAko uvidme co se stane

Jirka_K napsal 09.05.07 v 20:26

Neboj se toho že by ti to žralo nějakých 8 .Mě to žere, když jsem počítal teď o víkendu tak jsem jel i s přítelkyní a sežalo to 6,6 L na 110 km,A jel jsem myslím slušnou palbu.

Kubista89 napsal 09.05.07 v 20:00

Pletes se stim ze se to toci zavrene do 6tis toci se to do 8,ale pravda kdyz dosahnes 7tis tak je to jak strela.No a stim otevrenim nevim fakt ta spotreba 8lit na 100 me desiJinak dikyA me se osobne ty vyfuky libi tak jak jsou

jura31
jura31 napsal 09.05.07 v 18:45

hezká strojovna otevřená by jezdila ještě líp ať jezdí

chipp
chipp napsal 09.05.07 v 18:18

jj taky bych ti doporučil aby sis to nechal otevřít, je to pak něco jinýho když ti od 6tis. otáčkách ukáže přívěra co umí .... budeš jezdit do sedmičky ale svezeš se.... fakt to můžu doporučit.....jinak hezkej stroj..hmm..

šimic
šimic napsal 09.05.07 v 17:29

.....stejně ji časem otevřeš a když bude dobře seřízená,s origo karbem tak Ti víc jak 6,5-7 při hoňce neveme...a jízda bude o něčem jiném

Yenda182
Yenda182 napsal 09.05.07 v 15:57

¨tahle motka se mi fakt líbí S.C je super,akorát by bylo dobrý,kdyby se ty vejfuky dali misto na sebe každej na jednu stranu

PepanTDR
PepanTDR napsal 09.05.07 v 15:30

Těch 100km/h asi pravda nebude, podle mě musi letět mnohem vic Supercity sem chtěl puvodně taky, ale nějakej borec ju koupil dem předemnou ale TDRo taky neni špatny tak ať jezdi

napsal 09.05.07 v 14:57

a kolik ma spotrebu takhle zavrena?

Kubista89 napsal 09.05.07 v 14:05

Dik