Kawasaki ZX-6R Ninja (2014)

Vlastník Paler
Vloženo 18.12.2022
Aktualizováno 6.1.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 4 záznamů

NiLu
NiLu napsal 17.02.23 v 17:31 10b.

Tak se to podařilo a šestka je doma, nádherná Ninja, gratuluji. Souhlasím s popiskem, perfektně a výstižně popsané pocity a dojmy!
Co se týče toho nájezdu, tak to je hodně slušný! Jsou tu i výjimky, mezi ženami, které mají cit a přesně vědí, co mají v sedle dělat! Rozhodně to tak mám i já a to nemám tolik najeto, jako Tvoje dcera, ale od malinka mám místo krve benzín. Všichni mi říkají, že je ve mě ukrytý veliký talent, tak jsem si ho musela splnit v podobě dětského snu, vlastnit jednou "velikou" Ninju a jsem maximálně spokojená! Tvoje dcera bude určitě taky a moc. Užívejte plnými doušky a hlavně, vždy šťastný návrat domů!

Maršal_Malinovskij
Maršal_Malinovskij napsal 01.01.23 v 11:51 10b.

Dcera má dobrý vkus . Cestovat se dá na všem, tak přeji spostu super kilometrů na tomhle černým ďáblovi

Paler
Paler napsal 19.12.22 v 12:34

Děkuji moc za hodnocení já vojákoval ve Stříbře a dcera se mi co se týká sportovních aut a motorek až příliš potatila, takže psát podrobněji, jak umí jezdit ani nemohu ale už byla na okruhu s i30N v Mostě a šlo jí to moc dobře, škoda, že ho nemáme na zahradě a 30 tisíc za tři sezóny po sobě je hodně dobrý, máme kamarády co potřebují 10 let na stejný nájezd, má to v ruce nemá problém si sednout na půjčenou ZH2, Ninju 1000SX, MT09 a přiveze ji zpět a sebe taky. To víš, že se o ni bojím, jako každej táta, a těch prvních 25 tisíc jsem s ní najel a učil a učil, hlavně myslet a myslet. Díky za tvůj příspěvek Pavel

Targus
Targus napsal 19.12.22 v 11:42 10b.

Hmm, něco takového bych tedy vlastnímu dítku rozhodně nepořídil. A tuplem ne po třech odjetých sezónách (30 k je podle mne zoufale málo).

Odjištěný ruční granát mi přijde mnohem bezpečnější.

K tomu pudu sebezáchovy - má dvě dcery a jen jedna se dala přemluvit, aby se nechala svézt coby můj batůžek, a to jen jednou. A to jsem se fakt snažil a jel opravdu defenzívně.

Takže pozdrav do Plzně (kdysi dávno jsem tam vojákoval) a přáníčko, ať to zkoušení použitelnosti přežijete ve zdraví.