Benelli BN 302 (2019)

Aktualizováno 30.3.2023

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

Lukino_256 napsal 21.05.21 v 10:11

(Lukyn78) Měřím 169 cm, do příslušné kolonky se mi to nějak nedařilo zapsat. Jo, dosáhnu jen na špičky a při manipulaci v nízkých rychlostech to příjemné rozhodně není. I tak je to ale o trochu lepší než na mé předchozí motorce. Co se týče zajíždění, nemám zas tolik zkušeností, abych se k tomu nějak odborně vyjádřil. Spíš bych se asi zaměřil na silnice nižších tříd, kde je potřeba rychlost neustále měnit, a tím pádem i řadit.

Lukyn78
Lukyn78 napsal 20.05.21 v 00:42

Kolik prosim te meris,kdyz tvrdis,ze jsi prcek?Při mých 173cm,dosáhnu z benellky jen na špičky,možná trochu víc,ale i tak mi třeba couvání dělá problémy.Já teprve holku zajíždím,ale je to pro mne trápení,jsem zvyklý na silnější mašiny a hlavně jsem nikdy nezajížděl,vždy jsem koupil jetou.
Nerozumím jednomu,mám neustále řadit a nejezdit konstatní rychlostí,ok,ale jak to mám dělat,když jedu za městem,kde jedu třeba v koloně aut,jedu např.110km/h.To mám každou chvíli přeřazovat na nižší převod a pak hned z5 na šestku?Kvalty jsou hrozně krátké,tak pokud poradíš,budu rád.

Lukino_256 napsal 12.01.21 v 11:37

(Temly) Omlouvám se za hrozné zpoždění, ale nepřišlo mi žádné upozornění... Pokud je otázka ještě aktuální, tak rád pomůžu. Benellka a Honda jsou rozhodně větší motorky než Yamaha, ta má prakticky rozměry stopětadvacítky. Na základě osobních zkušeností poradit nemůžu, jsem prcek, ale Honda nabídne větší výkon a myslím si, že bude i o něco univerzálnější... ale taky o dost dražší.

Temly
Temly napsal 19.10.20 v 07:15 8b.

Zdravím.
Rád bych se zeptal jak se na Benellce sedí vysokému člověku. Já osobně mám něco kolem 190 cm, a je to jedna z možností o které uvažuji společně s Hondou CB500F nebo Yamahou MT03.

Vencanator
Vencanator napsal 07.11.19 v 23:28

(Lukino_256) Jo, tak to musím naprosto souhlasit. Šestku řadím bez problému v 50 km/h a motorka se nedusí.

Lukino_256 napsal 18.09.19 v 14:55

(Vencenator) Díky za reakci. Ano, čistit kola je fakt utrpení. Pro krásu se ale trpět musí. No a ten lineární nástup... Přecházel jsem ze stopětadvacítky, takže asi v případě tohoto srovnání mohu o jisté lineárnosti mluvit Hlavně je to ale myšleno tak, že jí ty nízké otáčky vůbec nevadí a plynule (ačkoli ne svižně) se z nich sebere

Vencanator
Vencanator napsal 15.09.19 v 22:16 10b.

V té zelené jí to fakt sluší, akorát bych tedy nechtěl čistit ta kola, co jsem slyšel, tak nevýhodou té barvy je to, že se strašně rychle zašpiní, což jde bohužel vidět. Jinak upřímně docela nechápu, že mluvíš o lineárním nástupu, s tím u motoru, který je v BN 302 a 302S, souhlasit nemůžu. Z mé zkušenosti je nástup až tak okolo 7 tisíc otáček. Naopak ale souhlasím s tvým vyjádřením ohledně přední brzdy. Já tam tedy nemám ABS, ale i tak je ten nástup dost pozdní a nelineární, ale je to o zvyku. Jinak každopádně ať dobře a hlavně bez nehod slouží! PS: Nepodceňuj obutí na moto.

Hvitserk
Hvitserk napsal 02.09.19 v 17:28

PYTEL1
PYTEL1 napsal 02.09.19 v 14:18 10b.

Lukino_256 napsal 01.09.19 v 17:46

(Rooba) Ona vlastně ve výběru taky byla, ale na jízdu už nedošlo. Navíc už jedna ve škole je

Rooba
Rooba napsal 31.08.19 v 13:16 5b.

Proč jsi neuvažoval o CB 300R ?

Matess727x
Matess727x napsal 30.08.19 v 22:23 10b.

Pěkná motorka. Těch skoro třicet kW to už hezky povozí.

Kybergreg
Kybergreg napsal 29.08.19 v 16:24

Moc pekna. Ale posledni prazdninovy vikend doporucuju nikam nejezdit, budou se vracet dovolenkari a na silnicich bude coro moro.

speedoch
speedoch napsal 29.08.19 v 10:35 7b.

Barva trochu výrazná ale jinak krasavice přeji mnoho km

Sonux
Sonux napsal 27.08.19 v 17:02 10b.

nadherna, sam mam BN 302tku a nedam dopustit na nu

speroure
speroure napsal 26.08.19 v 21:56 10b.

Krásná Benellka!! V TOP barvě!! Přeji mnoho krásných a šťastných km!!