Jawa 350/634 (1982)

Aktualizováno 11.6.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 9 záznamů

bruttopyr
bruttopyr napsal 31.12.20 v 20:03 10b.

Jo jo... staré Jawy jsou jebky ... , ale právě proto je máme rádi, ne?

Jeňula
Jeňula napsal 30.10.17 v 17:42 8b.

Co dodat? JAWA - vo tom to je!

kerič
kerič napsal 14.06.17 v 06:18 10b.

Ahoj, přesně vím o čem píšeš a rozumím tvé radosti z Jawy. Já jsem si taky jednu Jawku pořídil asi před měsícem a vrátil jsem se tak ve svém životě o třicet let zpátky. A jaká byla reakce mých synů na Jawu? Jeden prohlásil: "Táto, ty už jsi dlouho neměl ruce od šmíru, viď?". A druhý: "Super, necháme jí patnáct let uležet a prodáme za dvojnásobek." Ale oba se mýlili, tohle bude a je moje leštěnka na výlety okolo komína, už jsem s ní byl párkrát venku a vždycky se vracím s ksichtíkem hodně v úsměvu. A co na tom, že to smrdí, kouří, teče z toho olej, nebrzdí, předek se potápí, zadek nepéruje, no prostě JAWA...Přeji ti ať z ní máš stále jen radost.

Frčaldo
Frčaldo napsal 11.06.17 v 15:40

Franky - bohužel mam jí kratce takže se na tom pořad pracuje a pořad nachazím nové a nové věci. Později doplním. Pravě , že mala pointa tam je a to taková že pokud má člověk srdce na spravny straně je pro něj Jawa potešení na duši. Jak jsem psal i přes to , že smrdí , prska olej večně se v tom člověk hrabe tak mu to prostě neda a zase to opravuje a pak ma hroznou radost když to nějak funguje a o tom to je. Koupit si motorku novejší umí a muže skoro každý ( i přes to že ji mam taky :D potřebuju taky někdy klid ) Prostě Jawu musí mít člověk rad . Mě přijde , že každý ten dvouvalec ma ten zvuk jiny :D i přes to že mam uřízlé vyfuky je pro mě zvuk čtyřky perfektní

Franky
Franky napsal 11.06.17 v 10:29 9b.

Škoda, že chybí pointa. Čekal jsem, že se strojek začne v závěru konečně odměňovat spolehlivou příjemnou jízdou. Holt si musíš ještě počkat, ale pak už bude radost intenzívnější .
A jinak zvuk socialistického dvoutaktního dvouválce patřil drahně dlouhou dobu k záležitostem typickým pro národ. Dnes už se stává raritou a také mě vykouzlí vždy "rohlík" = a po jízdě pak ani nenadávám, že mál od oleje prskajícího z výfuku poprášená také záda na bundě (béžové).¨
Trošku patrně ani nenapadlo, jaký že to vlastně mimoděk vložil do filmu vzkaz pro budoucnost. Který celkem dlouho spal a probudil se - až když vše staré a zdánlivě neměnné zmizelo v propadlišti dějin.
To je jako u malířů - až když zemřou, nastává bilance a hodnocení jejich práce.

mastalko
mastalko napsal 09.06.17 v 19:48 10b.

ať dělá jen a jen radost

PekařŇiňa
PekařŇiňa napsal 09.06.17 v 18:04 10b.

Také mám něco podobného čau

Lucky_Boy
Lucky_Boy napsal 07.06.17 v 18:28 10b.

Dobrýýý Dal bych 20b za statečnost a vytrvalost kdyby to šlo Tak ať ji pořádně rozbehas!

Bonsai650
Bonsai650 napsal 07.06.17 v 17:25 10b.