Honda CBF 600S (2008)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 5 záznamů

Donarus
Donarus napsal 28.02.19 v 15:46

Pred dvemi lety jsme to uspesne otevreli, takze uz 2 roky drandim na plnejch 57 a dodnes pro me naprosto idealni a dostatecnej vykon. Cokoliv na 4 kolech rozumne predjedu a s 2 kolama nezavodim :D

Donarus
Donarus napsal 27.04.16 v 14:51

Tak po tydnu jezdeni a 1200km najezdu musim rict, ze uz mi ten vykon vazne trochu chybi :) Ne co se rychlosti tyce ... na tu moji cestovni 110-120 se rozjede i tak v ramci me predstavy o "normalnim" cestonim jezdeni dostatecne obratne, nicmene chybi tomu odpich pro predjeti, tak je potreba dvakrat uvazovat, nez se do nejakyho manevru clovek pusti. Do kila GUT, ale nad kilo to uz se mnou ma trochu problemy :D (ja 110kg, plne bocni brasny, plnej tankvak, plnej bagl, tezka bunda a kalhoty se zimnim vnitrkem, tezka cestovni motoplastenka na sobe). Moc to nechci odskrcovat, bo si rikam, ze me pak jednou chytnou, nebo se nedejboze neco stane (jasne, neni mi dvacet a neni to supersport, spis cestovni stroj. A taky nejsem bezmozek, mam se rad a snazim se na silnici bejt ohleduplnej ke vsem, ale jeden nikdy nevi, kdo mu tam vjede). A zase tu palku za novej ridicak taky platit nechci .. To si radsi pockam jeste jeden rok a zase pujdu jen cestou rozsireni, ktera je preci jen levnejsi.

jaryk
jaryk napsal 24.04.16 v 09:39 10b.

Čau taky jsem si ji koupil do začatku jen nahatou a zatim ji měnit nubudu.svezl jsem se na jinejch motkach a silnějších ale jak říkáš spousta motorek se pod tebou klepe a na to jsem si odvykl.Takže až budu měnit tak aspoň tříhrnek nebo zas 4-val.myslim až to odblokuješ na 57kw ,tak uvidiš že to od 7-mi tisíc docela i jede.Hlavně to ma klasicky budiky, ty dnešni palubky mi připadaj jk z kosmu.tak ať slouží stejně dobře jako mě.

EMC37
EMC37 napsal 23.04.16 v 19:22 10b.

Počkej až bude mít plných 57 KW pak poznas co umí . Dobrá volba

wsbk
wsbk napsal 21.04.16 v 13:32 10b.