Yamaha XTZ 750 SuperTenere (1995)

Vlastník Viperfarmer
Vloženo 27.2.2016
Aktualizováno 27.8.2017

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

Viperfarmer napsal 13.06.16 v 09:09

Ty jsou i rozvody a krom pístů a převodovky, je tam nový a seřízený snad vše

Jenik789 napsal 13.06.16 v 07:56

udelej ventily, zlepsi se to.

Viperfarmer napsal 03.06.16 v 08:59

Ta moje mi naposledy nechtěla chytit na druhý válec ani po pár minutách a až při jizde se chytl po chvíli.. Kámoš i mechanik říkali, že zajímavé že jim to takto nikdy neudělalo. Jen těch par vteřin. A to u nich stálo půl roku dokupy. Cíli více než dosud u mne.. Člověk si pak připadá jak pitomec, co neumí ani nastartovat Prý dávám možná zbytečně moc sytič.. Každopádně stroj je to v extra stavu a už chystám inzerátek. Uvidíme, zda se najde fanda, co ocení stav, moře práce a investic, kterým se tak sám vyhne

Jenik789 napsal 31.05.16 v 15:39

90% S10 ma problem s delsim stani (vice nez 14dni), ze par sekund bezi jen na jeden valec.

Viperfarmer napsal 22.05.16 v 02:35

Jeník, díky. Mě osobně nejvíc dostávaly modro-bílé. Přišlo mi to více sportovní a Dakarové Ale ty jsou starší a já skočil po skvělém technickém stavu této
Kerouac, ještě je k mání, páč sem ji ještě neinzeroval. Dal jsem jí ještě k mému "lékaři' aby ji kouknul na příčinu startu na 1válec po delším stání. Údajně to Xtz umí dělat, ale mě se to nelíbí prostě Po té ji hodím do inzerce zde i na moto inzerci. Ohlížíme se s ženou po ST 1100 Paneuropean, nebo BMW 1150 RT, což bude pro dva jistě o něčem jiném. Mám rád 'autobusy', ale už teď vím, že při pohledu na polní či šotolinové cesty budu brečet zoufalstvím Jenže co člověk nadělá. Dokud nevymyslí Goldwing do terénu a do 100.000kc tak hold jedna motorka stačit na všechno nikdy nebude

Jenik789
Jenik789 napsal 20.05.16 v 08:15 10b.

Fialova byla nejhezci barva na S10

www.supertenere.cz/forum

kerouac
kerouac napsal 17.05.16 v 20:08 7b.

Ahoj ještě je motorka k mání, nebo už je ve světě?