Yamaha FZR 600 (1995)

Vlastník anii
Vloženo 27.3.2014
Aktualizováno 22.7.2014

Bylo to s ní fajn, ale změna je život.

První dojmy - Motorka padla do ruky hned. Až moc :-) Projela jsem se před tím na YZF 750r, ale z té jsem měla až strach, ne jen respekt, proto mi FZR 600r hned přirostla k srdci - interně mužově motorce říkáme "černá svi*ě" a té mé "hodná holka" :-D

Vybrala jsem si ji prvotně asi omylem a musela jsem ji mít z nostalgie. Po letech se k nám vrátila mužova první "pořádná" motorka YZF 750r a já se rozhodla, že už nechci jezdit jako batoh, že se naučím jezdit sama.
Tak se stalo, byť jsem začínala od piky na Simsonu enduru a následně na YUKI 125 a pěkně po polích a lesích :)
Pak najednou jeden známý omylem prohodil, že má doma nějakou šestistovku yamahu a že by jí prodal, že se jí bojí. Poslal mužovi fotky, ten je přeposlal mě - a klišé - láska na první pohled! Vzhledově podobná mužově mašině... Ještě ten den jsme si ji přivezli domů. Neskutečné bylo, že motorka zažila nějaké drobnější pády, takže měla spravované plasty, ale jinak motorka absolutně bez zásahu kutila domácího s originální elektrikou a veškerýma drobnostma, které už na takových mašinách v takovém věku zkrátka nejsou. A slouží dosud bez problémů

Tak 17. 7. 2014 prodána - doufám, že novému majiteli bude věrně sloužit a neshodí ho, jako předchůdkyně (též fzr)

FZR600R
FZR600R napsal 14.10.18 v 12:48 10b.

Krásná...

Luc_22
Luc_22 napsal 25.06.14 v 15:17

pěkná Yamaha, začínala jsem an něčem podobném
přeji fajn sezónu a ať slouží

svetlikjirka
svetlikjirka napsal 16.05.14 v 11:39 10b.

Tuhle motorku jsem taky vždycky chtěl.

justyn
justyn napsal 11.05.14 v 20:14 10b.

Tyhle stroje mám rád,žádná elektronika a člověk na tom ještě něco udělá Tak at ti nadále slouží bez závad a mnoho dalších štastných km v sedle Jasných 10b

Frenk_1
Frenk_1 napsal 08.05.14 v 14:03

Tohle FZR Exup nemá, a ani ho mít nemělo - olej na rozdíl od yzf skutecne nezere, vlastne skoro ani benzin ... A jinak ta ma 750 ma mnohem víc problému, ale už z dálky je taky vidět že narazila na X dementů který do toho nedaly ani korunu...