Suzuki GSF 650S Bandit (2007)

Vlastník PV13338
Vloženo 9.6.2013
Aktualizováno 29.3.2024

Bandit . . . co dodat . . . miláček

Motorka koupena od FIRMA:KIS plus (Litoměřice-Město) - Výborné

První dojmy - Po několika letech jednostopého klidu a předtím skůtraření je fakt výborná. Jsem rád že jsem se nechal přemluvit do verze S, méně větru se počítá.

Doplňky na motorce - Výfuk LeoVince SBK, led blinkry, topcase Givi E55NT, červené závaží v řidítkách

Bandita jsem vždycky chtěl a roce 2007 když jsem se konečně rozhodl pro motorku, byla zrovna tahle k mání jako předváděcí motorka s výraznou slevou a navíc v mé oblíbené a zamilované modré. Měla najeto necelé 3000km, současný stav je 14500km. První léto jsem z ní prakticky neslezl, teď jezdíme s manželkou jen pro zábavu když máme hlídání pro prcka Jízda je pohodlná i ve dvou, není to na žádné blbnutí. Jezdím za cca 6l, ale nikdy jsem to nepozoroval detailně. Úložný prostor není prakticky žádný, pod sedlo se jen tak tak vejde lékárnička a techničák. Na servis jezdím do JP Mota do Újezda nad Lesy a spokojenost.Letos snad bude km víc než loňských 400 Na originálních pneu Bridgestone byla motorka nervózní v dlouhých zatáčkách, po přitvrzení zadního tlumiče a výměně pneu za Continental ContiRoad 100% zlepšení.