BMW R 1150 GS Adventure (2003)

Vlastník Dandy2
Vloženo 7.3.2013
Aktualizováno 25.11.2018

Pohodlný ,výkonný,perfektně ovladatelný stroj na cestování i na jízdu mimo silnici.

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes Bylany (Bylany) - Seriozní,perfektní služby,dováží stroje v perfektním stavu.

První dojmy - Po pár kilometrech jsem věděl,že je to stroj který jsem si představoval a ze kterého se mi nechce slézt.

Doplňky na motorce - Kufry,padáky,plexi před světlem,mřížka před chladičem,rozšířené stupačky

Vždy mě přitahoval boxer a BMW splnilo veškeré mé představy.Od prvních kilometrů jsem byl s GS kamarád.Po 8000 km ,které jsem najel za čtyři měsíce jsem neměl jediný technický problém.Stroj má vynikající podvozek,perfektní brzdy,výkonný motor s nízkou spotřebou.Jízda je pohodlná v jednom i ve dvou.Díky objemné nádrži má velký dojezd.Výborné uložení rukojetí utlumí vibrace,což člověk ocení pri delších cestách.Jelikož jezdíme hodně ve dvou,vyměnil jsem a upravil sedlo z klasické 1150 GS,na original sedle se ve dvou jezdit nedá.Když jsem vybavil stroj kufry,nevěřil jsem,co se dá na motorku naložit a jezdit s tím i ve dvou.Motorka je perfektní na silnici,dobrá v terénu,tam samozřejmě na pořádných špalkách.Jediné mínus je manipulce na místě ,velká hmotnost vás může potrápit,když vezmete za přední brzdu při dobržďování,především na štěrku nebo na trávě máte jistotu,že budete ležet.Těžko 250 kg udržíte.To je zatím jediný minus na který jsem přišel.

albertprodan
albertprodan napsal 28.03.13 v 10:50 10b.

Ahoj Dandy2...zaslouží určo 10b.

KUKKY
KUKKY napsal 14.03.13 v 16:26 10b.

Tak to mje moc krásnej kousek,gratuluji.

gs1150511sg
gs1150511sg napsal 14.03.13 v 09:42 10b.

hele desítku nedávám jen tak ale takovej kousek si jí zaslouží.Radost pohledět.

radek89
radek89 napsal 10.03.13 v 03:16

to je nádhera

Alan-2
Alan-2 napsal 08.03.13 v 21:30

Ahoj Bejku, mašina je opravdu dokonalá , nádherně sladěné barvy, no prostě krásná , jasných 10b .
Jsi nějakej pohublej na tej máně