Yamaha YZF-R6 (2001)

Vlastník OzzYnka
Vloženo 31.8.2010
Aktualizováno 1.2.2015

Tahle motorka sice neni pro zacatecniky, ale pro me byla jako stvorena :D

První dojmy - To uz si nepamatuju, ale myslim ze to bylo neco jako.. " a dopr* :D

Motorku bych doporučil pro - Neni to holcici motorka, jak slysim ze vsech stran. Je to bestie, chce to cloveka s vetsi silou, a hlavne, ted uz vim, ze je ji na bezny cestovani skoda. Ta motorka potrebuje zatacky a rychlost.

Doplňky na motorce - Padaky RDmoto, ladeny vyfuk Ixil, CNC packy.
Novy lak a pozor! Zadne samolepky, ale dokonalej airbrush!

Mame za sebou uz 4 sezony, zpravidla lehkyho courani po okoli.
Sjezdily jsme spolu Rakousko, Italii a Svycarsko. Nebylo to s ni vzdycky uplne jednoduchy, holt tohle neni motorka pro sraby :D

Kazdopadne mame za sebou cca 9000 km ( nicmoc reklo by se, ale kdo nas zna, tak to pochopi), zazily jsme spolu krusny chvile i krasny zazitky, a tesime se na dalsi sezonu.

Na moji vysku je co to cestak jako vysitej :). Taky dostala novej design, holka vyjede z garaze uplne nova.

Zaverem: Hodne me naucila, jako prvni motorka nebyla zrovna idealni, hodne jsme se spolu praly, nicmene prekonaly jsme spolu i to spatny, a mam z ni velikou radost.
Jak se rika: "Tezko na cvicisti, lehko na bojisti". Kazda nahata motorka mi ted pripada jako neuveritelne ovladatelny kolo :D

context
context napsal 12.05.14 v 08:46 10b.

krásna R6 tak ať slouží a přejí hodně najetých kiláčku bez nehod

aikon1
aikon1 napsal 08.05.14 v 21:42

Tak ten popis nemá chybu... Slovní spojení destruktivní dvojka, srazily jsme pár důchodců - klobouček Tak Ozzynko opatrně na otloukánka a hlavně na sebe! Teď už bez škrábanců! Krásnou sezónu 14!

ChozeZR-7
ChozeZR-7 napsal 09.04.14 v 13:34

HolkaR6
HolkaR6 napsal 20.03.14 v 08:58 10b.

Paráda

cat-nikita
cat-nikita napsal 11.03.14 v 17:20

Ke kuráži se projezdíš, nadšení ti evidentně nechybí a to je základ. Taky chválím změnu designu motorky, zase se na ní budeš koukat s radostí, jako když jsi jí měla doma chvíli