Kawasaki ZX-6R Ninja (2008)

Vlastník MichalZX6R
Vloženo 21.5.2009
Aktualizováno 5.3.2012

Řekl bych, že si rozumíme od prvního kilometru, ale po společných cca 6tkm bych to spíš upřesnil, že pořád ještě objevuju Je neuvěřitelný co ta motorka snese a jak dobře se ovládá, když se ví jak na to

Zkušenosti zatím skoro žádný. Je to moje první fungl nová motorka a mám jí 2 měsíce, předtím jsem měl CBR600F3. Zatím má pancéřovky, tankpad, ventilky Bridgestone, karbonový kryty motoru... brzy se chystám na padáky, karbonový kryty zadní kyvky, jinej držák RZ, tlumič řízení a samozřejmě výfuk.

edit 18/08/09: je to prostě úžasná motorka, nic víc nemá cenu psát. Máme za sebou servisku v 6000km, přibyly tenký zelený proužky na ráfkách a trochu jsem jí vylepšil novými polepy (ale decentně ). Momentálně řeším výfuk RP, ale nemají ho v nabídce, tak se bude muset udělat na zakázku. Při montáži výfuku nechám dát dozadu malý bílý blinkry - jsem taky vůl, že mě to nenapadlo nechat udělat rovnou v rámci servisu v 6tkm... ale to už je jedno. Na tlumič řízení zatím kašlu, přijde mi to celkem zábavný, jak je to občas takový neklidný na výjezdu ze zatáčky a tak

edit 06/10/09: tak konečně máme namontovaný padáky R&G, nové destičky Brembo, držák RZ, kterej nemá půl metru na dýlku, vlastně nemá ani 15cm, není totiž vůbec vidět, zkrátka herecká etuda na téma: zadní světlo, pod ním RZ a nic víc blinkry vyměněny za bílé trojúhelníkové LEDky a konečně i karbonové kryty zadní kyvky. Takže už zbývá jen ten výfuk (jednoho Yoshimuru už mám vyhlídnutýho )a když už nebudu vědět co ještě, tak přijde na řadu Öhlinsův tlumič řízení.

Fotky dodám později, focení proběhne pravděpodobně zítra

edit 12/03/11: a už jí klopí někdo jinej c'est la vie...

Portorico
Portorico napsal 03.07.10 v 23:55

Pěknej stroj, zadní pneu mluví za vše 10b

Tarzy
Tarzy napsal 05.03.10 v 08:46

Fakt mooc pěkná

Sphere
Sphere napsal 24.01.10 v 09:20

moc krásná! decentní polepy slušivé tak šťastnou následující sezonu

kawson
kawson napsal 23.01.10 v 09:12