Royal Enfield Classic 350 (2023)

Vlastník vitik
Vloženo 22.9.2023
Aktualizováno 22.9.2023

Spěch je slovo, které tenhle stroj nezná. A kdo na něm jede, ten ho taky zapomene.

První dojmy - Je malá, úzká, mrštná. Stroj určený k proplétání zácpou v Novém Dilí dává ucpané Brno s prstem v nose. Výlety za město dostávají úplně nový rozměr, když se rozmazaná šmouha stává krajinou. Dusání dlouhozdvihu v rytmu srdce uklidní každého cholerika.

Motorku bych doporučil pro - Neurotikům na uklidnění

Doplňky na motorce - Nosič místo zadního sicu, heel & toe řadička, padací rám, led blikače, brašny z Indie, teploměr oleje. No brašny z New Delhi mají kratší dodací lhůtu než ohnutá trubka z Prahy. Takže vše ještě není namontované.

Původně jsem se na tom peklo stroji svezl z recese. Ale během té hodiny jsem pochopil. Není nutné sjíždět poser pruhy, lámat se 1000km denně na dálnici. Na to jsem už starší... Stačí nedělní odpoledne, pár minut, cesta do práce nebo na nákup. A hned je pohoda, klid.

LádaBob
LádaBob napsal 13.05.24 v 06:35 10b.

Přesně tak!!!

m.z.
m.z. napsal 27.01.24 v 06:44 10b.

Paráda. Mám to stejně.

Bloodhawk
Bloodhawk napsal 06.10.23 v 10:16 10b.

Přišel jsem, viděl jsem, ozkoušel a musel pochválit. Moc hezký stroj, jízda až sametová bych řekl, pro jednoho optimální a velmi stylové na okresky, ježdění do práce nebo na rande. Za mě rozhodně palec nahoru. Ať slouží a nezlobí. Tahle barevná kombinace je bezvadná.

ludus
ludus napsal 29.09.23 v 09:29 10b.

Úplně rozumím. Stejné pohnutky, stejná značka

SLAY
SLAY napsal 29.09.23 v 00:14 10b.

Dost dobře popsané