Yamaha FZ1 Fazer (2007)

Vlastník VeselyT
Vloženo 25.7.2022
Aktualizováno 25.7.2022

Červená Yamaha FZ1 s výkonem ze kterého jde respekt.

První dojmy - První svezení bylo u prodejce, kdy bylo čerstvě po dešti. Musel jsem být tedy opatrný, abych motorku hned nepoložil, ale po pár ujetých metrech, jsem si byl zcela jistý, že to je motorka pro mě. Respekt k tomuto stroji jsem měl hned jak jsem ho spatřil a ten stále trvá.

FZ1 jsem si vybral, protože jsem si po přečtení recenzí myslel, že by to na moji výšku mohla být ideální motorka. Po několika ujetých kilometrech jsem si to jen potvrdil. Posezení na motorce je ideální, nebolí mě nic ani po více najetých kilometrech.

Jelikož jsem začátečník nemám porovnání s jinými stroji. Mohu jen říct, že motorka jde krásně za plynem a brzdy na motorku taky dostačující.

Motorku mám chvíli, tak spotřebu, servisu a vše ostatní zatím zhodnotit nemohu.
Pokusím se sem, ale přidávat svoje poznatky k tomuto stroji.

VeselyT
VeselyT napsal 01.08.22 v 22:02

Chlapy děkuji

No byl to risk se rozhodovat podle recenzí, ale vyplatilo se
Říká mi hodně lidí, že by si první motorku FZ1 nevybrali. Na 600vku jsem se díval, ale když si naskytla tahle motorka ke koupi, tak jsem ji vzal.

Myslím, že to mám v hlavě srovnané, tak jsem si řekl, že zkusím rovnou litra.

Pítrs888
Pítrs888 napsal 01.08.22 v 19:46 5b.

Yamaha fz1 je krásná motorka a gratuluji k pořízení. Ale nevím zda 150hp je nejlepší volba pro začátečníka. FZ Šestka by ti určitě nějaký rok stačila.

biosák
biosák napsal 28.07.22 v 07:22 10b.

Užívej

mrkvojed
mrkvojed napsal 27.07.22 v 09:43 10b.

Fazer byla moje třetí moto, tzv.. vstupenka do světa "litrů" Moc rád na ní vzpomínám, jezdil jsem s ní čtyři sezony a užil si na ní spousty skvělých km. Gratuluji, vybral jsi moc dobře! parádní stroj

Paulano
Paulano napsal 26.07.22 v 11:16 10b.

FZ1 je super stroj a moc hezká motorka!
Tak ať slouží a kolama vždy dolů...!