Ducati Multistrada 950 (2017)

Vlastník PanDeRass1
Vloženo 27.6.2019
Aktualizováno 27.6.2019

Zvítězila v testech strojů z různých škatulek tím, že je nejuniversálnější, má skvělej motor a rozumný asistenty.

Motorka koupena od FIRMA:MOTO ITALIA (Praha 10-Hostivař)

Harley Davidson XL 883N Iron: Překvapilo mne, že se na tom dá nastavit zadní pérování, které má rozsah jen 3cm, ale byl malinkej..
Indian Scout: Na mě nízký a malý..
Jawa 660 Vintage: Bylo to Vintage-S, nelíbilo se uchycení přední palubky, která kmitala i při jízdě po rovné silnici, indikace blinkrů nebyly vidět a vůbec, zpracování nebylo nic extra. Také absence ABS, kdybych ji koupil - dávno bych to odřel (v AU srnec, v ČR prudce brzd

První dojmy - Rychlost, jistota, zvuk, brzdy. Trvalo mi to rok, než jsem si jí uplně zažil, ale teď na ni teda nedám dopustit.

Motorku bych doporučil pro - Je to moc dobrý svezení, bezpečná a universální motorka s velikým pohodlím pro dlouhý lidi. Přijde mi (950) pohodlnější než 1260, kterou jsem si pujčil loni než mojí dali roční servisku.

Doplňky na motorce - Držák na ruční černobílou turistickou navigaci eTrex Legend, neboť mne baví vědět směr a vzdálenostní odchylku od směru - trasu si pak vybírám sám a ne že mi to chytrá paní diktuje do hlavy.
Padáky - nebo jak říká tchán v mym případě pokládací rám - už ležela na obou stranách a vždy v nulové rychlosti.

Původně jsme hledal něco s jedním světlem a uvažoval třeba o Scrambleru, ale mám 196 cm vejšky a tak jsem byl na Scrambleru trochu jako vosa na TicTacu. Přišla mi ohromná a těžká, ale teď po těch dvou letech nemá chybu, je velmi pohodlná a stabilní. Jsem rád i za vodní chlazení, učili mne nepředbíhat ve frontě na vleku, ale počkat si a tak často čekám za autem přede mnou a netlačím se na čáru pro rychlé opuštění křižovatky. Nepospíchám - není kam - stejně nevíme dne ani hodiny a musíme tam všichni.
Jedinou výtku mám poněkud obecnou, bylo by fajn pro velký kluky, jako jsem já, který maj velký lopaty na rukojetích, aby tyto bylo možné zakoupit v originálu tlustší - sedačky jsou také tři..
Od 100 km bolej články prstů..

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 27.06.19 v 10:33 10b.