Suzuki GS 500E (2002)

Vlastník Snyll
Vloženo 17.3.2018
Aktualizováno 17.3.2018

GSko asi není potřeba moc popisovat :) Každý ji zná, je to super motorka pro začátečníky nebo jako dlouhodobě spolehlivý stroj na dojíždění do práce a cesty pro rohlíky (můj případ).

Motorka koupena od Abemaster (Malešovice)

Yamaha MT-03: I když je krásná, nakonec jsem zvolil levnější a pro mě dostačující GS.

První dojmy - Na motorce jsem od prodejce jel cca 50km domů a nebyl sebemenší problém. Po nějakých 5 kilometrech mi motorka padla do ruky a i cesta v hustém provozu Brna nedělala potíže. Je to opravdu nezáludná motorka. Výkon je oproti mé předchozí 125ccm velký rozdíl, konečně vyjedu kopec rychleji než 70km/h :)

Doplňky na motorce - Kufr, plexi

Zkušenosti zatím žádné nemám, jen popsanou cestu od prodávajícího. Den po tom, co jsem si jí přivezl domů, celý den propršelo a další den pro změnu sněžilo a mrzlo :)

Doufám, že se brzy projedu a začnu sbírat nějaké ty zkušenosti se silnější kubaturou moto než 125, na které jsem jezdil 7 let po městě do práce. Nákup jiné motorky jsem dlouho odkládal (pořád bylo co jiného kupovat :)), i když už jsem chtěl delší dobu něco dospělejšího. Odstěhování z města mi tak konečně dalo impuls koupit stroj, který to dojíždění cca 20km zvládne přece jenom důstojněji a zábavněji.

PS: doufám, že se prodejce nebude zlobit za použití jeho fotky moto v mém profilu :) ještě jsem nepořídil vlastní foto.