KTM Duke 690 R (2014)

Vlastník levap131
Vloženo 15.11.2016
Aktualizováno 16.11.2016

Byl jsem spokojený z Duka 125 jsem chtěl jeho silnější dvojče 690 :3 Je stažená na 32kw. Lehká, hravá,lehce ovladatelná motorka kdy pokaždý jízdě budete mít usměv od ucha k uchu a s jízdou nebudete chtít přestat .

První dojmy - Lehoučká , hravá okamžitě jsem ji dostal do ruky ač jsem se toho bal přece byl to přestup ze 125 rovnou na 690 . Moc pěkný posez za řidítkama. A zvuk motorky s Akrapem je neskutečný když máte i svod misto KATu od RP tuning.

Motorku bych doporučil pro - Moto bych doporučil už spíše pro skušené jezdce .

Doplňky na motorce - Výfuk Akrapovič se svodem od RP Tuning
Padáky
Zátky řidítek
Špunty na osách kol
Víčka na brzdových kapalinách
Polepy kol
Renthal řidítka
Kratší držák SPZ

Chtěl jsem něco kde si užiju spoustu zábavy což Duke splňuje.
Motorku jsem koupil a jel se prjet po 2 zatáčkách jsem ji měl v ruce a bral za ní jediný co mi vadilo byli vibrace po 3,5tis to vibruje jak koza pak když se dostane nad jede jak utržená i s 32kw. Po první jízdě mě motorka nadmíru překvapila ta hravost a ovladatelnost to se nedá popsat. Na jednoválec je to dokonalá motorka. Motor krásně táhne v celém rozsahu otáček . Brzdy od Brembo brzdí to jako kr*va stačí málo a člověk stojí na místě. Velký + dávám plně nastavitelnému podvozku od WP. Vzadu nastavitelná tuhost a výška a na předu tuhost . Postrádám palivoměr a multifunkční digi. display jako u 125 byl více propracovaný.

greydog
greydog napsal 21.11.16 v 14:49 10b.

colossus09
colossus09 napsal 21.11.16 v 11:53 10b.

krása

Rob187
Rob187 napsal 19.11.16 v 16:33 10b.

Krásná

Máťa123
Máťa123 napsal 16.11.16 v 07:44 10b.

Akorát škoda toho palivoměru, ale jinak moto super