Yamaha FZR 1000 (2005)

Vlastník minavr
Vloženo 10.9.2016
Aktualizováno 10.9.2016

Pohodlí (i spolujezdec), síla i v nižších otáčkách, skvělá ovladatelost.

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I) - Myslím, že se firma zaměřuje na dovoz opravdu solidních motocyklů, většínou se servisní historii, atd. Doporučuji.

Honda CB 1300: Vyšší cena (cca o 20%) + pro časté přesuny kolem 100 km ocením chranu proti větru.

První dojmy - Motorka mi ihned padla do ruky. Po 100 km došlo k pověstnému "splynutí" se strojem. Výkonu je právě tolik, kolik v danou chvíli očekávám.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil pro všechny, kteří mají peníze jen na jeden stroj :-). Pokud chcete cestovat, řádit po okrskách, nebo jezdit každý den do práce, tenhle stroj vám to plnohodnotně umožní.

Doplňky na motorce - Doplňky: padáky, vyhřívané rukojeti, klín pod motorem.

Jsem náročný na techniku i design. Mám rád spolehlivé, funkční, univerzální a hezké věci.

Fazer splnil vše výše popsané vyjma designu, který by mohl být poutavější. Z designu si nesednete na zadek. Ale to nevadí, protože ze všeho ostatního ano. Pro mě v tomto případě funguje "láska na druhý pohled". Stroj si zamilujete teprve až poznáte, co je "pod povrchem". Pokud je design hlavní důvod, proč není tahle motorka váš favorit, tak se na design vykašlete. Aź ji budete mít, bude se vám líbit. Pro všechno co umí.

Tahle motorka je taková "šedá" legenda. Zná ji spoustu lidí. Ti co ji mají, jsou spokojeni, ti co ji měli na ni rádi vzpomínají. Je to motorka, která si získala pro své vlastnosti spoustu lidí. Přesto bych neřekl, že je vyzdvyhována jako ikona. Možná by měla být.

Jde o dobře technicky zpracovaný stroj, který dovoluje univerzální použití. Můžete v pohodlí cestovat, kličkovat v městském provozu nebo si užívat agresivnější jízdy v zatáčkách za městem.

Tím, že má tenhle stroj tak široké spektrum použití, se taky zároveň stává nemastnou, neslanou, ale za to velmi výživnou "potravou", kterou budete chtít rádi a často konzumovat. Pro svou univerzálnost je dost dobře možné, že se stane vaším nenápadným a spolehlivým každodenním partnerem.

Clint
Clint napsal 11.09.16 v 21:46 10b.

Je dobrá a vždycky byla, škoda že ji už nedělají...Ostatně jako všechno, co je dobré.

Myschan
Myschan napsal 11.09.16 v 08:47 10b.

Pěkně napsáno, posílám 10

winks
winks napsal 10.09.16 v 21:55 10b.

Tak toto rozhodně NENÍ FZR !!! Ale FZS 1000 Fazer !

pelito
pelito napsal 10.09.16 v 21:37 10b.