Yuki Motard 125 (2006)

Vlastník betowen
Vloženo 12.2.2007
Aktualizováno 25.7.2008

už šla do světa ale rád na ni vzpominám

Zkušenosti: a pořád na tom litám kudy se dá pole lesy cesta škarpa kam mě to veme tam jedu i já

Cesty: Bohušov 2007Habina 2007 Vrbno zaviraní šoupatek

Další info: Tak jsem to trošku utřel hadrou někdo se ozval že by si to odvezl uvidíme byl bych rád chci něco jiného na letaní

missos
missos napsal 28.07.07 v 15:47

Nevíte nekdo jestli se musí štelovat ventily když se dává laďák? Tomm:neupaloval se ti blinkr od výfuku?

Bhaal
Bhaal napsal 15.02.07 v 16:11

Tomm: jo mrkni na to a pak dej vědět! ..jo mám to taky od gelnara..snad mi na me upravy na garančce nic neřekne!! []

betowen
betowen napsal 15.02.07 v 07:59

No já jsem se někde dočetl že v potrubí je někde něco jako podložka mělo by to být hned za válcem tak jsem si říkal že když teda sundám z hlavy výfukové potrubi tak tam třeba něco najdu a vypačímto nějak nebo odvrtám tohle jsi teda nezkoušel no juá se na to zkusím mrknout teda ale až po garančce máš to taky od gelnara že

Bhaal
Bhaal napsal 14.02.07 v 14:09

Tomm: v tlumiči, musíš vyvrtat ty nyty, vypačiš tu koncovku a seš tam,pak už je tam jenom jedna.a tím zůžením sem myslel uplně ten konec, at ti do toho nechčije voda, at ty vyfukove splodiny do toho pěkně naráži... a v potrubí sem se vůbec nehrabal., třeba se tam da taky něco urobit!.

betowen
betowen napsal 14.02.07 v 12:39

jo počkat tlumící přepážky ve výfuku jako v tluniči no on se dá otevřít?