Honda CBR 600RR (2006)

Aktualizováno 4.1.2017

Deník motorky
Nalezeno 42 záznamů

• Výlet do Brna

Krásné sobotní odpoledne jsme strávili výletem do Brna, podívat se na německé závody.. :-) a podpořit kamaráda ;-) Nesměl chybět doprovodný vůz.. který podtrhl celou naši bandu.. :-DD Skvělý to den.. |-)

Uskutečněno: 06.09.2014
  • Rozhledna Vážany

Pěkně po práci malá vyjížďka i s kolegou.. směr Polešovice a rozhledna Vážany

Vloženo: 04.11.2014
    Uskutečněno: 15.08.2014
  • Slovakiaring :)

Takže zase nastal čas podívat se na okruh.. a samozřejmě si trošku zazávodit.. i přes nepřízeň počasí a přes poruchu moto se vše vyvedlo na výbornou.. a další pohár je doma.. :-DD a pro představu, tak to vypadá za sucha

Uskutečněno: 12.08.2014
  • Jak se padá z motorky :-D

Kdo nezažil neuvěří.. :-C Jedeme si cestou necestou a z ničeho nic se zvedl vítr, v momentě kroupy, vichřice... nebylo vidět ani na krok, nedalo se ujet ani o metr.. :-( musela jsem zastavit, což byla pro mě bohužel ta

Vloženo: 21.01.2015
    Uskutečněno: 27.07.2014
  • Po krásách Moravy

Celodenní výletování.. začínáme v Ruprochtově u větrného mlýnu... poté v Rudicích, jak u mlýnu tak malá zastávka v lomu.. :) Poté Huť u Adamova a kostelík ve Křtinách.. samozřejmě nechyběla zastávka na hradě Veveří a pro

Uskutečněno: 22.06.2014
  • Starý Poddvorov

Zima se přiblížila a je nejvyšší čas trošku zaktualizovat svůj profil včetně deníku.. přidat nové zážitky a fotky.. Po těžkém pracovním dnu taková malá projížďka po okolí..

Uskutečněno: 16.06.2014
  • Nežij vteřinou

Dnes jsme vyrazili na akci Nežij vteřinou do areálu Sloupsko-šošůvských jeskyní. Takové cestovní tempo s velkým občerstvením.. :-D

Vloženo: 07.06.2014
    Uskutečněno: 07.06.2014
  • Poprvé na okruhu

Tak konečně jsem se dostala i já na okruh a to na Slovakiaring. Musím říct, že to byl skvělý zážitek.. a konečně jsem si mohla ty zatáčky pořádně užít.. :-DD Opravdu se mi tam moc líbilo.. a doufám, že se tam zase brzy

Vloženo: 08.06.2014
    Uskutečněno: 04.06.2014
  • Dámská vyjížďka..

První to bylo nejisté, zda-li vůbec vyjedeme.. počasí nám stále nepřálo..ale nakonec jsme se aspoň tři sešly.. :-DD Daly vyjížďku směr Vizovice, Valašské Meziříčí, Bystřice pod Hostýnem, Fryšták .. samozřejmě byla i zrmz

Vloženo: 30.05.2014
    Uskutečněno: 24.05.2014
  • Ještě dvojčátka

Odpolední vyjížďka ještě s dvojčátkem.. Směr Kroměříž zadem na Vyškov.. :-DD SupeRR vyjížďka s Gabčou.. ;-)

Uskutečněno: 29.04.2014
  • Vyhýbání se kapkám deště :-D

Vyjížďka s Kubou bylo spíše takové ujíždění dešti.. a vyhýbání se kapkám.. :-D Bystřice pod Hostýnem..

Uskutečněno: 20.04.2014
  • První vyjížďka

První vyjížďka byla kolem komína :-DD ale ten pocit.. hm. ;-)

Uskutečněno: 29.03.2014
Předchozí