Jawa 350/634 (1980)

Vloženo 4.3.2012
Aktualizováno 4.3.2012

Deník motorky
Nalezeno 5 záznamů

• Tak to spolu zase zkusíme.

Je rok 2020. Mnoho se od poslednich akci kolem Jawy událo a letos přišel ten moment, kdy jsem prostě tdn stroj potřeboval oživit. Oživil, STK prošel. Zkusíme to spolu znovu a snad budeme oba úspěšnější v tom našem vztahu

Vloženo: 15.08.2020
    Uskutečněno: 15.08.2020
  • Akce: "No do háje..."

Ano, je to už pěkná řádka dní týdnů a nějaký ten měsíc se také najde. A co? Správně, stále nejezdím. Stále nemám motor, stále nemám motor... ach jo... zač mě motobůh trestá...

Vloženo: 08.07.2012
    Uskutečněno: 08.07.2012
  • Akce "demise"

Po velkém hrdinství a odhodlání přišlo svěží až studené vykoupání. Hold člověk si řekne je to "jen" Jawa... ne ne... je to hlavně ješitnost a namyšlenost... zkrátka jsem prostě čapnul rozebranej motor a odvezl jej k člov

Vloženo: 13.04.2012
    Uskutečněno: 13.04.2012
  • Akce "A ven!!!"

K úspěšnému rozpůlení motoru je zapotřebí jedné drobnosti. A to vypreparovat motor z rámu. Nejdříve vypustit olej. Projel jsem se teda na dvojce a začal vypouštět... abych zjistil, že je ledovej jak psí čumák. Po oleji o

Vloženo: 18.03.2012
    Uskutečněno: 17.03.2012
  • Akce "jeď potvoro"

Jak jsem už zmiňoval, motor není tak úplně po GO jak bylo slibováno. Pořídil jsem nový pastorek na otáčkoměr, nové ovládání spojky (prasklá vidlička), olej, benzínová hadička a filtr. Výměna všeho a komplentace proběhla

Vloženo: 10.03.2012
    Uskutečněno: 10.03.2012