Jawa 50/05 (1966)

Aktualizováno 27.1.2013

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• přestala jet...

Dneska jsem jel jenom na druhý konec dědiny kde jsem dojel v pohodě až před barákem mi to zdechlo na volnoběhu (klasika, nejde to seřídit je v šoupátku velká prohlubeň), takže jsem to neřešil. Po asi hodině jsem chtěl od

Vloženo: 07.01.2012
    Uskutečněno: 07.01.2012
  • halogenka, vzduchák

tak dneska mi došly ND a to halogenka a konečně nový vzduchák. Po namontování halogenky mi spadla čelist až na zem jak jsem viděl jak to září a má to malou spotřebu (zadní světlo svítí jasněji), bohužel rozdíl mezi tlume

Vloženo: 05.12.2011
    Uskutečněno: 05.12.2011
  • půlení motoru

21.11. 2011 dneska jsem se dokopal k tomu rozpůlení... po pár obtížích (jednak s prostory a jednak během půlení) jsem se dokopal až do převodovkové a klikové skříně, zjistil, že klikovka je úplně KO (ojnice má velkou vůl

Vloženo: 21.11.2011
    Uskutečněno: 21.11.2011
  • půlení

vzhledem k tomu, že jsem dneska zjistil, že motor už je fakt na suchu (olej vytekl), zjevně mi dře primární řetěz o kartery, tak jsem se rozhodl motor co nejdřív aspoň rozpůlit a vyměnit aspoň ty drobnosti a hlavně slepi

Vloženo: 18.11.2011
    Uskutečněno: 18.11.2011
  • svíčka

tak dneska jsem jenom skočil ke kámošovi, u kterého jsem se trochu zdržel, vyšel jsem ven všechno zmrzlé vč. sedla na chrchlovi... nastartovat to byla docela sranda... začínám schánět teplejší svíčku :) CS PAL 14-7 už to

Vloženo: 17.11.2011
    Uskutečněno: 17.11.2011
  • světla

dneska jsem k večeru spíš z nudy zase nakopl tuto 05tku, světla se rožly tak normálně a naraz to začlo zářit, jak kdybych to klasicky točil na plné otáčky... Hodil jsem na to čočky zkoušel jsem nechat běžet motor jestli

Vloženo: 14.11.2011
    Uskutečněno: 14.11.2011
  • Spotřeba + světla

Zjístil jsem, že jak to žere 4l, tak už to asi fakt zbytečně honím, nalil jsem 3l benzínu a když člověk tu 1 a 2jku nehoní na plný kotel dokud nestíhá zápalko, tak se s tím dá jezdit i vcelku úsporně... Horší je, že mi z

Vloženo: 12.11.2011
    Uskutečněno: 12.11.2011
  • vynechávání

Tak jsem ještě zkusil zbrousit kladívka dorovna pilníkem, pořád vynechává a je mi jasné, že je to Kondíkem, druhý jsem doma nenašel (ikdyž by tu měl být), takže na to zatím kašlu, po posledních pár jízdách jsem zjístil,

Vloženo: 30.10.2011
    Uskutečněno: 29.10.2011
  • vynechávání

odpoledne jsem tedy koupil benál jel to zkusit, krása luxus, ale předstih stál za prd, tak jsem tedy dojel domů a šel ladit znova. Po dlouhém ladění se mi snad podařilo dosáhnout požadované hodnoty a jel jsem se projet s

Vloženo: 28.10.2011
    Uskutečněno: 28.10.2011
  • řešení vynechávání

tak dneska jsem se jak už jsem sliboval podíval na to vynechávání, podíval jsem se tedy na trysky, které byly čisté, hladina OK, tak jsem se podíval na kladivka, očistil je, ale bylo na nich jen nepatrné množství bordelu

Vloženo: 28.10.2011
    Uskutečněno: 28.10.2011
  • výměna řidítek+vynechávání

dneska jsem se po hodně dlouhé době odhodlal vyměnit původní malé řidítka za řidítka z mustanga... výměna probíhala vcelku dobře (až na věčné řešení krátkých lanek :D) složil jsem to, pošteloval, říkám si skočím to proje

Vloženo: 27.10.2011
    Uskutečněno: 27.10.2011