Kawasaki ZX-6R Ninja (2005)

Vlastník Trix
Vloženo 29.7.2010
Aktualizováno 4.6.2013

Deník motorky
Nalezeno 9 záznamů

• Premiéra okruhu v Sosnové

Tak jsem se poprvé podíval na okruh v Sosnové a počásí nám vyšlo uplně dokonalé, asfalt teplý, gumy lepily a celý den se velice vydařil !! Zde asi není moc co psát, takže především foto..

Vloženo: 04.06.2013
    Uskutečněno: 28.07.2012
  • Bezpečně na motorce s Mírou Lisým

Tak dnes jsem se účastnil kurzu "Bezpečně na motorce s Mírou Lisým" a bylo to opravdu super. Celá jeho banda včetně jeho je opravdu fajn a užasní lidi s kterými neni vůbec nuda ať se deje, co se děje. Bylo mokro i such

Vloženo: 03.06.2012
    Uskutečněno: 03.06.2012
    Tachometr: 20987km
  • Menší "směšný" pád

Tak takhle se parkuje, frajeři!!! :D http://www.youtube.com/watch?v=VTsy1tS8Rz4&feature=youtu.be (Jinak pro vysvětlení, kolega potřeboval zastavit, tak jsme zastavili na krajnici a po chvilce se mi pod nohou prop

Typ: Havárie
    Vloženo: 27.05.2012
    Uskutečněno: 27.05.2012
    Tachometr: 20398km
  • Zajimavá cesta na sraz

Dne 10.9.2011 ráno, sem vyjel směr Slovensko na Kawa sraz. Celý natěšený na lidi a na super víkend. Jedu si na pohodu kolem 120-130 km/h, žádná honička, prostě pohodová cesta, když v tom vidim jak se ze škarpy vznesl hol

Typ: Havárie
    Vloženo: 12.10.2011
    Uskutečněno: 12.10.2011
  • Motorová brzda

Po instalaci KN filtru a laděného výfuku TBR byly malé pochybnosti o výkonu a hlavně o budoucnosti a životnosti samotného motoru. Takže dne, 14.6.2011 jsem si nechal motorku projet na motorové brzdě. Pár dobrých lidí

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.06.2011
    Uskutečněno: 14.06.2011
  • Pancéové hadičky

Jelikož moje hloupost nezná hranic, tak jsem si jednoho slunečného dne probrousil přední brzdovou hadičku. Nezbylo mi nic jiného než koupit nové, a tak jsem rovnou sáhl po pancéřkach, jak na předek tak zadek. Nakonec jse

Vloženo: 08.05.2011
    Uskutečněno: 08.05.2011
  • Zadní blatník

Po pár jízdách v dešti a mokru jsem se rozhodl pro koupi zadního blatníku. Po nekonečném hledání a vybírání z né mnoha doplňků pro tenhle ročník jsem si vybral baltník od firmy HotBodies. Dovezli mi ho z Anglie a ještě p

Vloženo: 05.05.2011
    Uskutečněno: 05.05.2011
  • GIpro ukazatáro a carbonové kryty

Dorazil mi ukazátor zařazené rychlosti GIpro od HealTechu v krásné zelené barvě displaye. Opravdu snadná montáž, která představuje zapojení konektoru KDS pod sedlem, protažení kabelu dopředu a přilepení ukazátoru vedle b

Vloženo: 02.03.2011
    Uskutečněno: 02.03.2011
  • Padáky

Takže dne 9.10.2010 sem si udělal radost a hlavně radost motorce, aby se ji při možném pádu toho moc nestalo. Dostala tedy doplňky od Rutana. Hlavní padáky jsou vyrobeny ze silonu, co se týče pádáků v osách kol, tak

Vloženo: 09.10.2010
    Uskutečněno: 09.10.2010