Yamaha XJ 600 (2003)

Aktualizováno 14.10.2010

Deník motorky
Nalezeno 11 záznamů

• ukončovačka

Tak už se blíží zase zima. Domluvili jsme se a udělali ukončovací jízdu. Jeli jsme někam do Plzně, a vzhedem k tomu, že se sešlo víc silničářů něž bublanin, tak se jelo docela svižně.Chudinka Diva měla chvílema co dělat

Vloženo: 14.10.2010
    Uskutečněno: 14.10.2010
  • tak nevím jestli odborný:-))

Konečně mám olej a filtr, takže provedena výměna (zlatý ručičky) a dotažení řetězu, kterej jsem jí taky pořád slibovala. Chudák pořád stojí v garáži u strejdy jen víkendy ji mám doma. ( je to jak rozvedený manželství:D )

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 21.08.2010
    Uskutečněno: 21.08.2010
  • trochu pomazlení:-)

Tak jsme si udělali další cestu na pročištění vejfuků a hlavy:-)) Vzali jsme s sebou kamaráda, tak nám chvilku trvalo než jsme se sjeli, ale už je to o.k.Po návratu jsem konečně ukecala mojí drahou polovičku aby zavolal

Vloženo: 21.08.2010
    Uskutečněno: 21.08.2010
  • kochačka

Tak jsem udala dítko k babičce a konečně jsme zase vyjeli. Kochačka kolem ústí a lovosic.Paráda, sice občas na silnici hnus z polí, jak se valila voda, ale jinak to bylo fajn.Až teda na pár ichtylů, co si chtěj dávat mot

Vloženo: 09.08.2010
    Uskutečněno: 09.08.2010
  • konečně ve dvou

JJ...trvalo to sice dlouho, ale konečně jsme si dopřáli tolik slibovanou projížďku ve dvou. Sice jsme byli omezeni nově sestaveným motorem, takže max byla 90km/h..ale o to přece vůbec nešlo. Hlavně že jsme konečně vyjeli

Vloženo: 02.08.2010
    Uskutečněno: 02.08.2010
  • hapala

Tak už jsme se trochu sehrály...musím uznat, že jsem moc spokojená. Pacienti už si zvykli, takže je to v pohodě:-)) Stále jsem měla obavy jestli ji budu umět zvednout, kdyby mi náhoudnout hupla k zemi...už mám vyřešeno

Vloženo: 23.06.2010
    Uskutečněno: 23.06.2010
  • horor

Tak jo, protože jsme měli tu nedávnou neblahou situaci, tak jsme se rozhodli, že se trochu projedeme s manžílkem.On je zrovna nepojízdný, tak se svěřil mému řidičskému umění.Klobouk dolů, před jeho odvahou!!! Ale nikomu

Vloženo: 12.06.2010
    Uskutečněno: 12.06.2010
  • cesta necesta

Tak tohle byla asi nadlouho poslední cesta:-( Vyhořel nám barák, takže jsem se vlastně snažila přesunout moje černé zlato to bezpečí jiné garáže. Cestu si pořádně ani nepamatuju, jela jsem bez papírů, měla jsem na sobě j

Vloženo: 21.04.2010
    Uskutečněno: 21.04.2010
  • pracovní cesta

Tak jsem ji konečně prubla taky na pracovní cestu.Zatím jsem se městu vyhýbala páč jsem si nevěřila při kličkování po křižovatkách. Ale už se to poddalo. Na svezení po městě je prostě v pohodě. Zkoušela jsem ji trošku po

Vloženo: 10.04.2010
    Uskutečněno: 10.04.2010
  • tak další zajíždění:-))

Tak jsem prubla další cestu, na moc dlouho to nebylo...ale aspoň něco. Měla jsem na to jen asi hodku, dokud naše mrňavý čertidlo spí. Jako s uděláním jsem si vybrala cestu, kde většinou nepotkám nikoho, ale zrovna tentok

Vloženo: 07.04.2010
    Uskutečněno: 07.04.2010
  • dneska zkušební:-))

Tak dneska to byla jen tak projížďka na oťukání. Je znát, že už jsem dlouho neseděla :-( Počasí klamalo, tak jsem si nevzala rukavice. JJ...to byla chyba, na konci jsem je měla jak rampouchy, docela se divím, že jsem dok

Vloženo: 03.04.2010
    Uskutečněno: 03.04.2010