Americkým Jihozápadem

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

gamesi (0) napsal 21.02.2011 v 23:32

čau kluci, mám stránky zaměřené na cestování po Route 66 - www.mother-road.cz, je zde i podrobný itinerář a cenový rozpad. Samozřejmě i kompletní informace... tak dobrou zábavu

martasv (0) napsal 20.11.2010 v 22:46

paráda dobře popsaný + foto, fakt se to dobře čte, smekám kluci

Rubi (45) napsal 12.04.2010 v 21:41

Nádhera,tiše závidím.

madcat (12) napsal 14.01.2010 v 23:36

Super report! Ty peníze by se aji možná daly přežít za něco tak výjimečnýho, jako měsíc si jezdit na biku po státech, horší, že málokomu dá šéf v práci na měsíc volno A i pokud je člověk svým vlastním pánem ve firmě, tak to asi není lehký, být měsíc v čudu a spolíhat se, že to mezitím vynalézaví zaměstnanci nepřivedou k bankrotu

BikeZ (2) napsal 08.12.2009 v 16:52

Díky za ten rozpočet. To je fakt za den???
No co, za ty zážitky to stojí.

Ondra_BIG (0) napsal 06.12.2009 v 15:32

Super cesta, škoda, ze jste díky PCH 1 vynechali Sierru Nevadu (Sequoia, Kings Can. a Yosemity). Ale i tak klobouk dolů, já jsem se v klimatizovaném Suburbanu nedostal z LA dál jak do Frisca, Utahu (Bryce) a Arizony (G.Canyon) a i tak jsem toho měl plné kecky. Na Haryku jezdím zásadně jen po Los Angeles County
Jste dobří

Kasha (2) napsal 06.12.2009 v 14:37

krásně a zábavně napsaný a bezvadný fotky. doufám, že si to taky jednou dám.

Radek.Motal (0) napsal 02.12.2009 v 17:51

Vzhledem k poctu dotazu ohledne nakladu jsem po dohode s Banderillerem sestavil ramcovy prehled nakladu na osobu/den:
70USD pujceni motorky
30USD motel
50USD strava
20USD benzin
+ letenka 800USD
Presnou castku za nas vylet nezname a radsi znat nechceme neb to by taky cloveka mohlo trefit

rrss > Kolema Hearst Castle jsme jeli a zlakal nas az do visitor centra kde nam oznamili ze pro tento den je po navstevnich hodinach. Pesek.

kiskovce > benzin stoji kolem 3USD za galon. Dost se to lisi stat od statu. Nejlevnejsi je v Texasu ;)

SirPetr (0) napsal 02.12.2009 v 11:18

Úžasné zážitky! I když Ameriku moc nemusím tak tohle je fakt super napsané a trvalo mi dost dlouho než jsem se prokousal ke konci Tato cesta je bych řek takový motorkářský vrchol. Co bude dál?
Nejlepší hláška:
lepší načapat mámu s černochem, než bráchu na Hondě!

Pivko (85) napsal 01.12.2009 v 22:15

jedni z prvních dobyvatelů časem to snad zaplaví řada dalších moto šílenců co maj evropu už projetou. .Taky jako tady niže podepsaní jen sním a závidím Vaše zážitky .

Mrack (1) napsal 01.12.2009 v 13:29

Já jsem si to dal na víc dílů. Parádní čtení. Akorát v blbý době, sotva jsem to zazimoval, tak už mám absťák a po přečtení tohodle se snad půjdu projet.

BikeZ (2) napsal 30.11.2009 v 13:28

Krása, paráda, super. Jen mě taky dost chybý alespoň přibližný výčet nákladů. Doufám, že se tu objevý.

enusim2 (21) napsal 30.11.2009 v 13:24

famozni clanek a uzasne fotky,cetl sem to na jeden nadech a fotky jak z ucebnice!!!moc pekny vylet panove!!

mrbluerd (0) napsal 30.11.2009 v 12:14

Tak to je uzasny! Az se taji dech a srdce busi vzrusenim, div nevyskoci z hrudi. Neskryvam i malou zavist Gratuluju!!

CryingDragon (7) napsal 30.11.2009 v 12:02

tak paradní počtení fakt že jo, přiznám se ale že já osobně bych raději někam jinak než do USA.

MotoLuděk (0) napsal 30.11.2009 v 11:50

Můj obdiv,většina lidí nezažije něco takového za celý život

Horizont (11) napsal 30.11.2009 v 10:24

Bomba,bomba,bomba...super fotky který berou dech.Je to cesta snů. Musím to jít někam rozdejchat.Tohle je motorkářskej vrchol.
PS:..a jde to i bez H-Dčka

DAV1D (5) napsal 30.11.2009 v 10:11

No, mazec. Móoooc pěkný! Člověk by tam hned jel ) Díky!

kiskovce (0) napsal 30.11.2009 v 09:09

White Sands v ziadnom prpade nevynechat...jedna nadhere...a ked ste uz boli v Novom Mexiku je to od "bielej puste" len na skok do Los Alamos..jedno pekne mestecko plneho zelenych mozgov ktory strazia vyskumne laboratoria pre armadu a vladu ale v nadhernom prostredi, fakt parada. My sme si dali cestu Boston-Las vegas pred troma rokmi vo Vane ako studenti co tam 3 mesiace makali a potom 3 tyzden brazdili usa. Viem si prestavit aj odvazlivcou co by si to dali na motorkach. Pri ich cenach ojazdenych aut a motorkach sa to da zmaknut vramci studenskej brigady.
ps este stale stoji benzin 12sk(10Kc)?

Oliver_J (1) napsal 30.11.2009 v 07:20

Velmi srozumitelné a vtipné, zábava číst takový cestopis

Cipeace (2) napsal 29.11.2009 v 15:41

Parádní, pěkne počtení. Z ČJ si měl tutově za 1 jinak by mě taky zajímali ty celkové náklady na takovou motodovolenku doufám že se to tu objeví.

Bike.Boy (0) napsal 29.11.2009 v 14:40

jojo tichá závist, fakt super... to je snad sen kažýho motorkáře podívat se na americký, táhlý, dlouhý silnice...a co pak třeba bike party na Daytona beach?
Ovšem jsem i trochu čekal, že se dozvím, kolik za to chlapci vyplázli...to je taky zajímavý bod ne?

BobRF (28) napsal 29.11.2009 v 14:06

Prostě nadhera myslím že kdo miluje motorky a cesty tak ten musí upřímně závidět krasne počtení a fotky

majlo (368) napsal 29.11.2009 v 12:49

Nezbývá mi než doufat že někdy podniknu podobnou cestu... alespoň Evropou, když ne USA. Četlo se to vážně hezky a fotky jsou úžasný! Nezbývá mi než dodat: bledě závidím. Jen pro všeobecnou informaci - na kolik tahle dovolená vyšla?

Dr.Drako (0) napsal 29.11.2009 v 11:53

Moc pěkné Už jenom zamáčknout slzu a utřít slinu.
Hned bych frčel

welli_MB (0) napsal 28.11.2009 v 16:16

no to je výborný čtení, miluju motorky a miluju usa.. hodně míst které popisujete sem projel autem.. fakt super a jste borci :) asi nejlepší čtení za celý ty roky co sem chodím..

Tomas-TDM (4) napsal 28.11.2009 v 14:02

Chlapi, tohle je na tomhle webu nejlepsi motorkarska cesta a nejlepsi cestopis z ni . Gratuluju vam a zavidim.

alterego (20) napsal 28.11.2009 v 10:57

pěkný a hodně zajímavý čtení,díky

kráálík (2) napsal 28.11.2009 v 09:55

no musím říct, že jste sekáči, dalších slov fakt netřeba

marrtinn (5) napsal 28.11.2009 v 08:51

teda pánové - klobouk dolů...
tak na tohle zatím nemám...

Předchozí
1 2