Motorkářská expedice Tunis 2005

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

papula (0) napsal 17.11.2009 v 11:56

Čau ta tvoje DT 125 by to určitě zvládla byl jsem v Tunisu na Hondě XR 650 L a měl jsem převod do pomala max.120km/h a zvládly jsme to v pohodě.

smazany6577 (0) napsal 26.03.2005 v 12:12

Ahoj IVO::Mám teď poměrně slušné možnosti co se času týče,peníze se nějak seškrábou a gps,stan a ostat.věci se koupí.Chtěl jsem se zeptat kdy a kam zase vyrážíte.Už nějaké návrhy na cesty mám ale,ještě nevím kde pojedu.Čuuus Libin

smazany3336 (0) napsal 14.03.2005 v 16:27

Ahoj Libine,<br />
co se týče časové náročnosti, záleží, kolik máš času. Pod 14 dní, ale nemá smysl vyrážet. Nám to zabralo celkem dnů 16, z toho 4 dny byla jen doprava do Tunisu a zpět. Vrcholovou fyzičku nemusíš mít, je to spíš rekreační záležitost. Finance jsou něco okolo 30tis., záeží, co si člověk dopřeje. Jinak je nutné počítat s výdaji za GPS, vysílačky, nějaké ND, lepení, stan, atd.. Myslím, že celá cesta by šla absolovovat i s Varaderem i když je poměrně těžké a určené spíš na silnici. Pokud jsi jezdil na GSXR, tak asi začátečník nejsi, pro mě to byla první zkušenost s motorkou v terénu. Jinak to bylo zatím na čtyřkolce a to je něco jinýho. Měj se. Ivo.

smazany6577 (0) napsal 01.03.2005 v 20:35

Chtěl bych se něčeho podobného zůčastnit,proto se ptám.Jak je to náročné časově,kondičně a finančně.A ještě jestli to můžu absolvovat s Varaderem?A teď to hlavní...Vzali by jste začátečníka?Mám 33let,do min.roku jsem měl silniční GSXR 1000 a letos mám zazálohovanou novou Hondu Varadero XL1000W.Díky za odpověď Libin