S motojuniorem na pár dní do Alp aneb cílem nebyla jen cesta

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

teadon (1) napsal 03.10.2020 v 07:13

stm01 (8) napsal 03.10.2020 v 06:19

Letos jsem začal jezdit ve 47 letech na motorce. Vždy jsem obdivoval a tiše záviděl ty cesty do Alp a vůbec cesty jako takové. U majitelů skútrů navíc obdivuju to, že vyrazí na takovéto kopcovité cesty. Přece jenom si myslím, že skútr hlavně při těch sjezdech dostává co proto, nebo spíše jeho brzdy. Jinak Vaše cesta super a už otvírám Mapy.cz a zkouším vytvořit cestu, kudy jste asi jeli. Pak si to ukládám a přes zimu bych si chtěl něco naplánovat. Kam to bude ještě není 100% rozhodnuto, ale asi Francie přes kousek Alp.

otapa (7) napsal 02.10.2020 v 09:24

Ahoj,hezký počtení a musel to být prima výlet.Jen mi prosím Tě řekni čemu říkáš "americká páska"

jirkapcx (3) napsal 02.10.2020 v 08:13

Dobré ránko,
děkuji za odezvu, která těší.
Ili, i že vím, že je a krásné okomentování její nové motorky, teda i za fotky !!!
WobRetnuh, tak ať to vyjde s technikou příští rok až do vysněného cíle a zpátky !
Ubytko sháním na 90 procent přes Booking cestou. Nejsem nijak limitován , že musím anebo nemohu. Jak Animals21 pravil.

Animals21 (47) napsal 02.10.2020 v 07:44

WobRetnuh: určitě booking. Někdo má teda předem, ale když se změní předpověď a musíš změnit plány , tak je to blbý

ILA (3) napsal 01.10.2020 v 13:24+1

má se skvěle, kdo má takového polostrejdu

WobRetnuh (112) napsal 01.10.2020 v 07:42

Pěkný cestopis, díky za počtení. Taky bych bral takového strejdu co mne protáhne cizinou a předá zkušenosti. . My jsme letos také z kamarádem vyrazili v létě směr Rakousko (já na skútru), ale bohužel nás zastavila neopravitelná závada už v Budějovicích.
Chtěl jsem se zeptat. Jak jste hledali ubytování? To jste měli předem domluvené, nebo až na místě osobně, nebo s pomocí třeba Booking.com?