Alpské šotolinky 2012

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Bohunka (13) napsal 16.07.2013 v 22:19

Viking: právě se chystáme na podobnou cestu. Původně jsme chtěli jet opět Parpaillon, ale máme zprávy, že je tam metr sněhu, tak plánuji jiné cesty a věřím, že budou neméně krásné!!

Viking1 (13) napsal 16.07.2013 v 18:59

Super úlet. BTW, cestu na Parpaillon jsem dal i se svou RéSinkou. Moc se jí to nelíbilo, gdo by to řek

Roman2bk (9) napsal 04.03.2013 v 23:02

parádní výlet
takhle bych chtěl jednou taky vyrazit...

to 2.video má Bohunko pěkný zvukový doprovod
a to "rozkochaní na sra*ky" jsem ještě neslyšel, že by kvalitní přirovnání z Hané
jo a taky jsem rád, že nejsem jediný, kdo cestuje bez navigace, i když vy jste to tou cestou v terénu posunuli podstatně dál!

venca1 (2) napsal 02.03.2013 v 09:33

Kalobouk dolu před všema 3 ,pěkně napsané a super fotky.A videa tunelu super .

crxjet (258) napsal 27.02.2013 v 10:02

naprostej nářez, asi to prubnu projet varaderem, páč ty vrcholky a tunely prostě nádhera

chuan (17) napsal 27.02.2013 v 08:39

Nádherná dovolená, netušil jsem že na západ od nás je možné najít takové cesty v horách . Je to k zamyšlení, ikdyž nevím zda se mi podaří tam někdy jet, moje malé nohy mi nedovolují usednout na nějaké to enduro, zajímalo by mě jestli by se to dalo zvládnout na nějakém cesťáku. Krásný fotky a videa, obzvlášť ta videa vůbec se to netřese na to, že je to točený asi foťákem. Přeju mnoho dalších takto pěkných dovolených.

alex227 (7) napsal 26.02.2013 v 19:30

Vynikající cesta, skvěle napsaná s úžasnými fotkami. Tleskám!

jencekgs (4) napsal 26.02.2013 v 19:01

Opravdu krásný cestopis včetně fotek. Tak a je to zase 50 na 50 mezi Alpama a Rumunskem. Ale ty panoramata mě táhnou do Alp.
Klobouk dolů před posádkou BMW.

RomanXX (14) napsal 26.02.2013 v 17:25

Bohunko, byl to opravdu zážitek jak pro čtení, tak i pro vás co jste na těch strojích zvládli. Úžasné, byly chvíle kdy jsem se bál při sjezdu (videu) dolu. Vím co musí člověk zvládnout při jízdě z kopce po kamenité cestě a ještě být jako baťůžek. Klobouk dolu a hlavně že jste to přestáli.
Líbí se mi Tvůj styl popisování, úplně člověka vtáhne do děje. Díky, budu se těšit na další.
Mnoho míst co jste byli jsem navštívil a příště až budete chtít zastanovat (lépe přenocovat na divoko) v klidu nedaleko moře, tak si přečti doporučení v mém cestopisu Provance. Zároveň z tohoto místa Sant Agnes se dá jezdit po praškách v nádherné krajině. Pro mne na Blacku to nebylo .
Vyřiď můj obdiv i oběma pilotům. Do kaskadérů nemají daleko.
No a ten Tvůj servis, no o tom se mi bude na další cestě jen zdát a budu jistě na Tě vzpomínat (u mne je to tak maximálně čínská polévka a vepřová konzerva.
Přeji mnoho šťastných návratů vaší partě i Tobě na Suze

Georgik (76) napsal 26.02.2013 v 11:18

Hehe, další nepoučitelní s Monte Carlem . Me by tam nedostali ani párem volů. Minule jsme se kvůli tomu dokonce rozdělili. My krásně horama a dva blázni přes MC. Ale prej to za to sálo. Jinak supr inspirace, vůbec jsem netušil, že v západní EU cizině se ještě může po takovýchto cestách s motkou.

penal1 (24) napsal 26.02.2013 v 08:48+1

nádhera...jste borci...jen tak dál a houšť... (bohunko ty bys mohla dabovat bejkárny...hehehehe)

Pivko (85) napsal 25.02.2013 v 23:15

Bohunka (13) napsal 25.02.2013 v 21:29

Díky, už abych začala studovat další cestopisy a mapy na přiští dovolenou těch cest je tím směrem mraky!

Tony-AT (1) napsal 25.02.2013 v 21:18

Bohunka: Neva, já už si nějak poradím Každopádně klobouk dolů před perfektně připravenou trasou

Bohunka (13) napsal 25.02.2013 v 21:09

Tony-AT: bohužel ,ale jdi prstem po mapě,jak to popisuju a nebude to problém najít! FAKT, věř mi

pliczb (3) napsal 25.02.2013 v 21:06

To je aspoň výlet . Moc závidím jízdu po těch opuštěných cestách. Musí to být nádherné.

Tony-AT (1) napsal 25.02.2013 v 21:04+1

Zdravím, fakt moc pěkný a super inspirace! Náhodou trasa pro Garmin by nebyla?

Peťan78 (0) napsal 25.02.2013 v 20:51

Gratuluju, tohle mě trefilo přímo na komoru. Kam jedete letos? K vám bych se bez reptání přidal. Prostě komplet výborně zpracované.

Bohunka (13) napsal 25.02.2013 v 20:40

Meli: báwo má origo sedlo - je tvrdý,ale jak vidíš, přežili jsme oba vzpomínám si, jak Milánek hudroval, že ho bolí pr.el,ale letos bude nové! Už se na něj těším
Když chlapi nemají čas, tak musí tarsu připravit baba - není to tak složité, vím co naše motorky umí a na gúglu jsou trasy užasně vidět!

Rákosníček: nojo, to mi říká každý, ale když se tam chci podívat na pořadnou enduro motorku mám krátký nožičky - tak co mi zbývá "vysokou enduroškolu" jsem vystudovala už rumunských Karpatech -a pořád se učím

Sirindly: nooo, s těma nákladama jsem se trochu překlepla na báwu to bylo 7000,- na osobu(protože jsme byli dva na benzín) a alpík s řidičem spolikali 11000,-...omluva!!

maman: diky

Mirlos: Brutální byl ten sjezd po sjezdovce! Jinak to enduro motorka zvládne, pokud řidič nemá závratě

Mirlos (54) napsal 25.02.2013 v 20:11

moc dobrá a hezky popsaná trasa, no a ty fotečky a videa to umocňujou, takže gratuluji ke zdárnému absolvování cesty na " žehlících prknech " a šťastnému návratu ( máte můj obdiv ). Z těch záběrů není až tak patrno, že by byla šotolina brutální, tak zvažuju jestli bychom to projeli s naší Belindou ( někdy umí i offroad ). Hodně mi to tam táhne mimo civilizaci Dík za inspiraci, čauky Mirlos

Meli (195) napsal 25.02.2013 v 19:49

Sedlo teda nevypadá nijak luxusně: //img.motorkari.cz/upload/images/databaze/2013-02/412238.jpg?2489147

Jinak obdiv- off trasy připravuje baba

Angel1 (5) napsal 25.02.2013 v 17:57

Pěkně napsaný, super cesta!

seikos (975) napsal 25.02.2013 v 17:29-1

Meli: ta motorka je BMW F800GS Special Edition. Ta má úplně jiné sedlo než klasická F800GS a je pohodlnější

maman (4) napsal 25.02.2013 v 17:26

Cestopis fotky i videa nemají chybu. Obdiv pro Bohunku.

SirIndy (56) napsal 25.02.2013 v 17:25+1

Tak to je mazec Vubec jsem netusil, ze neco takoveho se da v Alpach absolvovat, hned to jde na seznam cest, co chci nekdy podniknout A jeste takhle krasne nizke naklady

Mr.Marex (7) napsal 25.02.2013 v 17:23

Luxus

brejsa.cz (27) napsal 25.02.2013 v 15:47

Pěkné

Rakosnicek. (14) napsal 25.02.2013 v 14:47

Paráda, nemá to chybu. Jenom se teda skláním před spolujezdkyní, já bych na takových cestách nesedl za nikoho.

Meli (195) napsal 25.02.2013 v 14:39

Výborný. Ale zajímá mne jestli BMW mělo originál sedlo - jak ste na tom vydrželi sedět ... a pak jak se dá tak vytvářet? Jako vajíčka na enduro cestách?

faudy (0) napsal 25.02.2013 v 13:55

Siemens tam byl taky na stejnych mistech furt rozkochanej na sra***, asi ostravskej terminus technikus (viz. //hampster.webzdarma.cz/alpy2008.html)
Prekvapuje me ta zavrena silnice na Roche de la Croix. Jinak tunel Saraceni musim taky nekdy projet...

Předchozí
1 2