Na motorce k Baltu, 2013

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

micsany (0) napsal 29.10.2014 v 08:58

Pro Viro: Nemáš úplně pravdu. Samozřejmě, po kopci ani památka. Ale my jsme jeli po relativně vedlejších silnicích, které zas tak rovné nebyly a svojí kvalitou by myslím stoprocentně nelákaly majitele klasických silniček. Navíc se jede v docela hezkém lesnatém prostředí. Chceš-li zažít opravdové rovinné peklo - hurá do Maďarska! (tím se bohužel musí projet na cestě do Rumunska). Btw., my jsme u Baltu také byli pouze jeden den

micsany (0) napsal 29.10.2014 v 08:49

Díky za komentáře. Fotek jsem opravdu nedělal moc a ani jsme tam nebyli tak dlouho, abychom šmejdili po Peenemunde (což bych určitě rád udělal).

Viro (0) napsal 22.09.2014 v 12:42

Ideální pro milovníky historie, rovin a silnic s minimem zatáček. Když se u Baltu chytne pěkné počasí, tak se tam dá i den u moře vydržet. Pak už mám toho písku a soli akorát tak dost Deprese mě opouští až pří spatření prvních kopců. Bejt po cestě nějaká terénní nerovnost vyší než bábovička na písku, bylo by to i fajn poježdění. Gemáni i Pšonci mají značení dobré a povětšinou silnice kvalitní (což zrovna nevyhledávám).
Pro milovníky náklonu a krásných výhledů to není ideální směr.

Rubi (45) napsal 17.09.2014 v 09:25

K Baltu mně to láká už dlouho,jen manža nějak každý rok mou vybranou destinaci bojkotuje a jede se do Alp.

aventurero (1) napsal 15.09.2014 v 21:46

O.K stačí-moc hezká

mikni (103) napsal 15.09.2014 v 16:37

to aventurero - no dobrá,ale už mám jinou

stačí???

aventurero (1) napsal 15.09.2014 v 16:23+2

škoda,že v tvé fotogalerii není ani jedna fotka tvé motorky,tak si může někdo myslet,že jsi tam jel autem nebo vlakem

mikni (103) napsal 15.09.2014 v 11:24

...ahoj v podstatě s tebou můžu souhlasit,co se týče cen a počasí,na fotkách si pro nás ale šetřil,tak si dovolím pár zajímavých od tamtud přidat,ale jsou jen z mobilu /to pro kritiky/,byl jsem tam minulý rok podívat se na ponorky ahoj všem

ještě bych dodal,že foto jsou z Rujany,Sassnitz a Peenemunde kdyby někoho zajímaly detaily , tak mi může napsat Milan

seikos (975) napsal 15.09.2014 v 09:05+5

To je fotek. Úplně mě to zlákalo se tam vydat...

mr1 (2) napsal 15.09.2014 v 07:48+2

Do těchto míst mě to láká už dlouho. Docela mě to inspiruje, pro další sezonu.