Itálie 2012

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Funalp (0) napsal 30.10.2014 v 18:13

Čtu od vás již druhý cestopis a opět mne velmi zaujal - perfektní popis cesty včetně vyznačených tras na mapách, praktické informace navíc k tomu. Velmi inspirativní pro plánování dovolené. Děkuji a přeji mnoho štastných kilometrů i krásných zážitků na cestách. Funalp

Arilibra (0) napsal 08.01.2013 v 12:10

Jedině takto Moc díky za inspiraci, některá místa v létě snad taky padnou, super cestopis :)

bandita1 (1) napsal 19.12.2012 v 21:48+1

Opravdu krásný cestopis a krásná dovolená zvlášť se to čte dobře v těchto zimních měsících... a pro někoho inspirace na další sezónu.

Roman2bk (9) napsal 19.12.2012 v 20:41

Pěkný cestopis, pěkné místa, pohodové mašiny a krásná spolujezdkyně... tak co dodat

no, něco mě přece jen napadlo, ohledně toho dolívání benzínu, myslím že by se na vás divně dívali nejen rakouští motorkáři, ale i ostatní, třeba i čeští kdyby tam byli, vždyť v
Rakousku je kolikrát benzín levnější než u nás, ne? A jinak kdybych tam ten kanystr měl, tak bych neodolal právě z Rakouska si do Itálie nějaký vzal. Letos tam vyšel asi na 43, ale pořád lepší než na jihu Itálie, tam to bylo kolem 50...
Jo a ten výjezd na Stelvio po šotolině závidím, tam bych to někdy chtěl vzít

pjvoky (0) napsal 30.10.2012 v 00:13

Ahoj, za mě rozhodně , doufám že nebude vydit , když to od Vás okopčim a vydám se stejnou trasou. Chystáme se s bratrem na náš první výlet a tohle mi připadá jako ideál. Díky a hodně najetejch KM

collins (4) napsal 29.10.2012 v 17:11+1

konečně taky spousta praktických informací - to se cení

msedlin (0) napsal 29.10.2012 v 12:18

Hezky napsáno, oceňuji podrobné informace o cenách .
Předpokládám, že kanystr s benzínem měli jako rezervu pro případ zbloudění a nenalezení benzinky ...

Hnilda (36) napsal 28.10.2012 v 19:47

Moc pěkný akorát ten benál v kanďáku tomu taky moc nerozumím jinak v Minibundusu jsem se taky zastavil letos při zpáteční cestě ze Slovinska a opravdu pěkný foto zde //milahnila.rajce.idnes.cz/jinak díky za krásné čtení

gete (-8) napsal 28.10.2012 v 13:12-1

Nedá mi to neozvať sa.
Minuli ste na benzín cca 300€. A vy si veziete benzín v kanistroch. Koľko ste na ňom ušetrili? 10€-20?
Veď je to hanba. Nielen pre Vás. Ale tí čo vás videli dolievevať a videli aj SPZ si to isté pomyslia o celej ČR
Inak O.K.

venca1 (2) napsal 28.10.2012 v 12:32

Moc pěkný cestopis,přeji vám moc km,bez problému

venca1 (2) napsal 28.10.2012 v 12:30

Moc pěkný cestopis,přeji vám moc km,bez problému

Plman (1) napsal 27.10.2012 v 18:11

Moc pěkně napsané. Rozhodně super inspirace. Díky Vám

crazy_doctor (8) napsal 27.10.2012 v 13:54

Pěkný, konečně někdo, kdo napsal co kde co stojí. Smekám, že tvoja baba vyjela na Stelvio. Říká se o něm, že tam se pozná kdo je jakej motorkář. Vybral sis dobře.

Kantorek (6) napsal 27.10.2012 v 13:34

Super cestopis, ale proč jste vezli ty kanystry s benzínem?

mimo (20) napsal 27.10.2012 v 12:57

pekne,a mate ze Stelvia motorkarsky diplom?Fotky super-akorát když mažeš SPZ tak to zkus na všech fotkách.
Některá místa jsem si opsal a zkusím se tam také podívat.Dík z inspiraci.Před tvou babou klobouk dolů.

riccie (20) napsal 27.10.2012 v 12:54

Italie je super,ma co nabidnout ..Ale Francie je daleko vejš .Date priste,jinak dobry