Francie 2015

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

emánek27 (39) napsal 18.08.2015 v 18:11

no a kde je fotka od četnické stanice?

frantisek.lizal (1) napsal 18.08.2015 v 06:29

To 535xv:
Taky bych řekl, že s dodržováním pravidel jsme na tom v Česku relativně dobře. Právě jsem se vrátil z pětidenního pobytu v Londýně. Je tam naprosto normální, že chodci přechází na červenou, a to i před očima policajta. Takže v tomto směru náš divoký východ je na vyšší úrovni než civilizovaná západní Evropa.

PauliniEnrico (5) napsal 17.08.2015 v 04:04

PS. Ta dětská sedačka je homologována v EU,je na prodej už i v ČR

535xv (27) napsal 16.08.2015 v 12:33

Millau,Verdon,Ventoux a RDGA atd.jedeme 1.9.Mimochodem pokud byl někdo např. v Holandsku,tak proti místním cyklistům jsou naši cyklisti vzor dodržování dopr. předpisů.V Amstu běžně zažijete,že kolista to střihne na červenou křížem přes křižovatku a všechno je O.K.

maroth71 (9) napsal 15.08.2015 v 12:25

Hezký - mě se líbila cesta příští rok se snad dostaneme na něco podobného taky máme v plánu Francii a R.D.G.A -letos nám to bohužel nevyšlo

k2j89 (25) napsal 14.08.2015 v 17:45

článek dobrý, ale souhlasím se zdenekp, proč hanět cyklisty, zkuste si někdy jet i na kole a pak kritizujte, jezdím na kole, na motorce i autem a dokonce chodím na výlety i pěšky, mohu to tedy posoudit ze všech pozic a v každé kategorii se najde někdo bezohledný.

zdenekp (122) napsal 14.08.2015 v 17:20+2

Cyklisti jezdí po chodnících, motorkáři jezděj rychle jak prasata, plechovkáři jezděj pod vlivem drog po dálnici v potisměru, autobusáci ožralí, řidici kamionů s přetíženejma autama a nezajištěným nákladem, chodci si lozej po dálnici. Všichni dohromady přejíždějí železniční přejezdy při blikajících červených světlech. Mám dojem, že je to konkrétních jednotlivcích. A napsat o kterékoli skupině, že jsou nejhorší odpad může jen duševní mrzák

Nagron (3) napsal 13.08.2015 v 15:32-2+2

Taky nemám řád cyklisty, je to ten nejhorší odpad, dělají si co chtějí, jezdí vlevo,vpravo,po chodnících, po DÁLNICÍCH i opilí a nikdo!! s nimi nic neudělá!!! Zkus udělat něco podobnýho ty na motorce nebo v autě a hned jseš bez not!!!

frufruST (22) napsal 13.08.2015 v 09:03

Pěkná, pohodová cesta. Trošku mně jenom zarazila ta averze vůči cyklistům. Doporučuji ti navštívit třeba Rusko. Tam jsou v kategorii „chrusty“ společně cyklisté i motorkáři (tedy chrousti, co nemají na silnici co pohledávat a je třeba je rozšlápnout). To ti umožní podívat se na problematiku z opačné strany a není to nic příjemného. Ale jinak

31081 (674) napsal 13.08.2015 v 08:32

-HARYS- (28) napsal 13.08.2015 v 08:11