Z Českého ráje na Kohútku

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Montauk (3) napsal 04.01.2018 v 08:05+2

Moc krásně napsáno, četlo se to samo Škoda jen, že jste si na Kohútce neobjednali vyhlášené kynuté knedlíky plněné borůvkami - jsou nejlepší snad na celé Moravě I díky tomuto článku je vidět, že výlet si může užít motorkář na jakémkoliv spolehlivém stroji, i když "jen" 125 ccm. Tak hodně kilometrů v novém roce a vždy kolečkama dolů

majki.t (3) napsal 03.01.2018 v 20:11

Pěkný cestopis.Je vidět,že jste si to užili i na těch" svařenejch trubkách",nic ve zlém. .Užít si výlet je to nejdůležitější a je jedno na čem jedete.Za mě pěkně napsané,četlo se to samo. Jen tak dál.

KawaJír_a (0) napsal 03.01.2018 v 10:28

Ahoj Martine
Díky za krásný článek o vaší cestě i za to že jsi se zmínil o našich maličkostech - setkání v Žamberku na náměstí, rovněž na "Trubkách" MAD ASS 50ccm ).My se tenkrát (bylo to ve svátek 6.7.2017) jeli projet jen okolo komína(z Č.Třebové do Slatiny Nad Zdobnicí) a na zpáteční cestě jsme zastavili v Žamberku na náměstí a rozhlíželi se po nějaké restauraci na pozdní oběd.Když tu náhle se pod zámkem vyhouply vaše stroje a nám zaplesalo srdce radostí,že poprvé na cestách potkáváme "stájové kolegy".Dál už jsi to popisoval...mávačka,zastavení,seznamovačka,kafe oběd atd...Bylo to pro nás milé posezení.
Přejeme spoustu dalších šťastných kilometrů a pozdravuj taťku !!!
Dana a Jirka

Humprecht (0) napsal 02.01.2018 v 23:08

Ach , Ach , jak já Vám závidím. S důchodcem nikdo jezdit nechce . I když má ,,virážku" 535 a je ze Sobotky.
Takže -pěkně okolo komína.

kuzmič (15) napsal 02.01.2018 v 22:03

Dobře Vy...
Na takovém peklostroji...

Pivko (85) napsal 02.01.2018 v 19:36

Martin.er (3) napsal 02.01.2018 v 10:51+2

Pěkný cestopis, jedenáctka je super, podle mne jedna z nejhezčích silnic u nás