Sprint ke Skadarskému jezeru a zpět 2013

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Walker (1) napsal 21.03.2014 v 08:46+1

Parádní, můžu jen závidět, já se k ničemu takovému nedokopu a když jo, tak se vždycky něco vysere, třeba 2 z 3 motorek mají prošlou technickou a zjistíme to až v Rakousku, nebo se obrátí počasí proti nám, viď Vildo?
Ale letos, letos by to šlo, budu se snažit.
Jedný stopě zdar, chlapy.

Alda.DL (3) napsal 20.03.2014 v 22:48

černá hora-krásná to země, taky jsem zavzpomínal, fotky jsou super
Dávám palec nahoru

Virgl (8) napsal 18.03.2014 v 22:14

Jj, pekný výlet, byl jsem tam loni o týden později, zrovna v tom kempu v Jajcích jsem spal taky , jen jsem to stočil dřív přes mostar a zpátky. Krásná příroda super lidi, byl jsem v Bosně podruhé a určitě ne naposledy, letos jedu do St. Tropez a Monaka, ale příští rok asi zase do BIH , chtěl jsem na ukrajinu ale kdo ví co tam bude. Takže za BIH 10b dobrý počtení

Kov (23) napsal 18.03.2014 v 06:19

Fajn vylet,ale na me moc na rychlovku. Lidi co vyrazi na takovou trasu se sjetou gumou ci nedolitym olejem bych kopal do ritele! Pak kvuli tomu prosvihli Durmitor a jeste kafraji,ze na ne ostatni necekali nekde nekolik hodin?

suzafon (11) napsal 17.03.2014 v 19:13+4

Přesně tak, že prej všude krásný holky a potom vyfotí žábě prdel.
Ale jinak dobrý, i cestopis i výlet.

Hondasl (107) napsal 17.03.2014 v 16:26+3

Skvělá dovolená, fajn počtení. Ale ty kilometry bych asi nedal, ale když musíš, asi to jde.

Na cestopisech mi vadí všeobecně jedna věc. Každý popisuje jak jsou všude nádherné holky a fotky pořád nikde