Montenegro

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Walda77 (1) napsal 26.02.2013 v 19:56

, Ahoj. Fakt pecka. Ještě jsem nikdy takhle nebyl ,ale letos se chystám . Je to můj sen ,ale mám obavy s plánováním a tak .Ale jak čtu ,že jste hledali místo na spaní na blint a vždy jste to dali ,tak super . A dělali jste si plán cesty ??? Neposlal by jsi mi nějaké záchytné body jak jste jeli ? Moc se mi to totiž líbí a asi bych to letos jel . Moc Díky , Kuba

motoblb (0) napsal 19.02.2013 v 18:34

Fajn výlet,jen kdyby si byl z moravy myslel bych si,že si byl s tím samým parťákem co já.Rok chodil,otravoval a já plánoval,protože on by to nezvlád a já už tam byl.První den rychlý přesun bylo na něj 130km/h moc rychle,jel na dl650,2 den moc zatáček,3 den zřigal jadranskou magistrálu se slovy musím si tu tepelnou vložku asi sundat,č.rák v ní trávil 3 dny při 40 stupních a nakonec mi řek,že pojede ke známému na Makarskou,že je tam posledně hostil a domů jede jiný den a jinou trasou

Pivko (85) napsal 18.02.2013 v 20:51

to ubytko u báby za 400 kun ,si děláš prču ,ne?! . Bych ji musel polít tou studenou vodou. Příště raději sólo a přeji pěknou motosezónu 2013 .

VEVERKAČ (0) napsal 18.02.2013 v 20:13

Super jenom ten kámoš nic moc

machalak (2) napsal 18.02.2013 v 14:09

konečně někdo s plnotučným Vstromem fajn vejlet

Vydris (50) napsal 18.02.2013 v 13:22

Ještě, že jsi to pro.ral jen trošku...

Hondasl (107) napsal 18.02.2013 v 12:58

nejen za anakondu

Opl (59) napsal 18.02.2013 v 12:31

Dobrý Časem se to vyvrbí a budeš jezdit s kamarádama,na které je spoleh.Já už většinou mám nejpomalejší motorku,ale zatím mě nikdo neujel

pernik92 (163) napsal 18.02.2013 v 10:58

cesták dobrý ale kámoš si zaslouží
prave proto jezdim sam. Nemam rad vecerni kalby abych pak na druhy den nekam jel. To si radši lehnu do stinku, odpocinu si a plny sil ráno vyjedu Proto jezdim sam

Hnilda (36) napsal 17.02.2013 v 22:03

Za mě taky pěkný akorát palec dolu za to co ten tvůj jak píšeš kamarád předved

Mirlos (54) napsal 17.02.2013 v 21:58+1

Ahoj, dobře jsem si početl , jen nechápu, že se kámoš trhnul a příště dej bacha na slunce, mohlo to bejt z toho, pivo dehydruje. Nejlepší na těhle akcích jsou ty šťastné návraty, takže přeji suchou stopu a hodně bezproblémových kiláků. Čauky Mirlos

BaRT_Czech (45) napsal 17.02.2013 v 17:53+1

když ti je blbě a ještě máš prášky tak bys na mašinu jit neměl, může se ti zatočit hlava, vliv dehydratace a pak to dopadne špatně. Jeden kámoš to přejemnou zažil začala mu natékat hlava nešla dát dolů helma, protože panikařil a má zážitek na celý život...

Pytlák73 (11) napsal 17.02.2013 v 12:54

Pěkná dovča. Žádná honička,v klidu si dát čubičku v móři,skromný,to je moje gusto.Jen ten ,,kámoš´´ měl mít trochu srdce. Ale seš zdravej a spokojenej doma,dals první neznámo bez starostí,o tom to je.Gratuluju

radosek (31) napsal 17.02.2013 v 12:50+1

Faj cesťák, ze kterého čiší nadšení. To člověka dokáže "nabít" na hezky dlouho...
A k parťákovi na cesty? Jezdím sám... i dálky. Vlastně hlavně dálky. Snižuje se pravděpodobnost poruchy. Kde chci, tam spím, pro jednoho se místečko dycinky najde. Pro domácí obyvatelsvo nejsem hrozba, ale exot, kterého je třeba pozvat dál a vyzpovídat při čaji, kávě i něčem k zakousnutí. Nikdo neprudí, že chce/nechce jet dál. Kde chci, tam zastavím a fotím atd atd... Pro mě jedinečná příležitost relaxace...

seikos (975) napsal 17.02.2013 v 11:04+1

Jo, tomu říkám kamarád. Když vidí že ti je blbě a nejedeš podle jeho představ, tak se trhne a jede si svou
Příště jeď radši s někým jiným.

ThomsonMotorson (108) napsal 17.02.2013 v 10:54

počteníčko k nedělnímu času

Milda501 (6) napsal 17.02.2013 v 10:12+2

Hezky napsáno , každá zkušenost je k něčemu dobrá. V nouzi poznas
přítele , říká přísloví . S tvým souputníkem bych nikam nejel. Přeju spoustu kilometrů a dobrý lidí na cesty.