Expedice Balkán 2014

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

Pepa350Jawa (0) napsal 25.02.2020 v 13:01

Moc hezky napsané mám to tam taky rád a taky jsem byl fakt rozčarován z Mostaru. Nic tam není jen ten most jinak nic, jen hady Japonských důchodců. V Budvě, kdyby jste zaparkovali u té hlavní co má provoz jak kráva, tak takovým parkem je to k moři asi 150 metrů pěšky, zajet tam fakt nelze, o to hezčí je pobýt na pláži, je oddělena od města právě tím parkem, táhne se podél celého letoviska. V Kotoru to lze vzít na Tivat a do Lepetane na trajekt jezdí kyvadlově přes záliv myslím za dvě Ečka na motorku, ušetříte čas, benzín a hlavně se vyhnete blbý silnici kde jsi se bál o Božku, při objíždění zálivů.

Krupka1 (4) napsal 12.12.2014 v 15:55

Super cteni . Dobry tip na motodovolenou
Jen si nejsem jist zda chopperem lze. Budu rad za info. Diky

miko (12) napsal 27.11.2014 v 22:38

Ahoj Giovany a Božko, je to výborný , projeli jsme to v květnu, bylo i mnoho šotoliny a v Srbsku povodně

Diaboluss (42) napsal 27.11.2014 v 21:28

Připomělo mi to část mojí letošní motovýpravy rovněž na balkán. Akorát jsme projeli víc MNE a také kousek ALB, a naopak se snažili vyhnout Chorvatsku. Ty zácpy v Budvě, Baru a Kotoru byly šílený! Taky jsme pak u Kotoru zahnuly do hor a jeli (patrně) tu uzoučkou štreku, co vy, ale jiným směrem... rozhodně souhlasím, že parádní pojezd. A Durmitor úžasnej... příště to protázhněte do ALB a zpět to vemte přes MAK a ROM )) Jo a chobotnic a ústřic bych se taky užral!!!

nuclearB (5) napsal 26.11.2014 v 17:47

Balkán je luxusní. Jeli jsme podobnou trasu , akorát jsme ještě přidali Rumunsko, Srbsko a kousíček Albánie. Člověk si tam může užít jak luxus ,tak i adventuru. Potkali jsme tam hodně Čechů ,takže se tam asi i ostatním dost líbí.

Kostelník (58) napsal 26.11.2014 v 11:55+1

Paráda! Těch chobotnic bych se užral!

kavec47 (4) napsal 25.11.2014 v 21:26

Je to výborný od herců až po mjůzik moje gusto

Giovany (0) napsal 25.11.2014 v 20:47

Všem děkuji za komentáře Máme procestováno už ledasco, ale tento cestopis je prvotina - příště to lépe vymakám. Jsem rád že se i pobavíte "EXPEDICE " Původně to měla být, ale za to že jsme spali po hotelích a penzionech, místo pod širákem, můžou Balkánci ! Chrápejte ve stanech, když tam je tak lacino Stavět stan mimo silnice, nebo kempy hlavně v Bosně je stále ještě o hubu (prý!?!)

Tuji (29) napsal 25.11.2014 v 20:37

BiH a ČH je super. Všude kudy chodím, to doporučuju. Pěkný koupání je na pisecny pláži pod Ulcinj hned u Albánie. Rad bych se tam ještě vrátil, ale příští rok dam jinou část Balkánu a to je Rumunsko. Alpy miluju taky, nejvíc mám rad Itálii a buďme radi, že je to tak blízko!

jawasy (56) napsal 25.11.2014 v 18:19+1

Pěkné čtení i fotky a jistě pro vás plno zážitků Jen bych se opakoval co jsem již dříve napsal v komentářích k cestopisům po Balkáně Pro mě je Balkán prostě NEJ!!! Doufám že příští rok se tam zase podívám. S názorem - "Miluna1" úpně nsouhlasím,ale Alpy máme přece jen o kousek blíž a na výlet tam,se člověk nemusí probírat mapami a shánět informace na netu.Prostě sedne na mašinu v pátek či ve čtvrtek a v neděli se vrací

Quikec (10) napsal 25.11.2014 v 17:58

krasnej cestopis, jeli jsme to podobne ale jen obracene jo a taky jsme spali v motelu DRAGANA pod Banja Lukou, jelikoz uz jsme dojizdeli podze vecer a nemohli jsme nic jinyho najit

Daliss (24) napsal 25.11.2014 v 13:23+2

mne se líbí ten nadpis - EXPEDICE tohle je ježdění po hotelech, neboli běžný motovýlet po nejprofláknutějších místech bosny a černé hory Tím nijak nechci zhazovat to co tady dotyční projeli. Je tam opravdu krásně a každý kdo někam jede se počítá. Prostě jen ten nadpis mne pobavil

mikni (103) napsal 25.11.2014 v 12:43

v poho

Miluna1 (24) napsal 25.11.2014 v 12:43

Mikni . Přepísk jsem to. Omluva. Proti gustu zadnej dišputát.

mikni (103) napsal 25.11.2014 v 12:22

Miluno 1 mluv vždycky jen za sebe, blázen nejsem a do Alp jsem jezdil,jezdím a budu a na Bálkán ať si také jede kdo chce,cestopis i foto se mi líbí

PK57 (2) napsal 25.11.2014 v 10:52

Bosna je opravdu skvělá. Taky doporučuji Albánii. Loni jsme projeli BiH a letos skoro celý Balkán. Super! Příští rok plánujeme opět Bosnu, Černou Horu a možná dáme i Albánii.
Kdo tam nebyl, tomu opravdu doporučuji.
PK

Miluna1 (24) napsal 25.11.2014 v 10:04-2+1

Jenom blázen jede prokrmovat Eurama fricka do Alp. Balkán je boží.

-HARYS- (28) napsal 25.11.2014 v 09:44+1

Super! Pro mě motivační cestopis!!!

Rubi (45) napsal 25.11.2014 v 08:40

Hezký výlet.