Bosnou k moři

VRÁTIT SE ZPĚT KE ČLÁNKU

schumipht (0) napsal 22.05.2013 v 17:12

Moc pěkný článek , určitě si z něj vezmu nějaké cenné informace při plánované letošní cestě do Chorvatska k Dubrovníku, přes Maďarsko a Bosnu a Hercegovinu koncem června s přítelkyní... Díky a hodně štěstí při dlaších výletech.

Mira-KT (4) napsal 15.11.2011 v 08:08

Bezva článek. Také jsem kolem Vrbasu jel letos do Albánie a příští rok to hodláme zopakovat

Hnilda (36) napsal 13.11.2011 v 12:52

Pěkné čtení u pivečka příští rok se taky chystáme vyjet tímto směrem

Rady (9) napsal 12.11.2011 v 11:53

Hezky napsany cestopis Jezdime podobnou trasu kazdy rok, ale koncem kvetna kdy je turistu minimum, ceny nizke a more s vodou jiz ke koupani

Chary (13) napsal 11.11.2011 v 16:05

Tyhle destinace miluju, moc pěkně jste si to dali !!

_Sparrow_ (16) napsal 10.11.2011 v 10:15

V Bosne jsem byl taky letos, sice jsem jen projizdel ale i tak tam bylo nadherne. Zapad slunce v bosenskych horach pri hranicich s Cernou Horou mi zustane v pameti asi naporad!

Selver (8) napsal 08.11.2011 v 19:50

Spíš popřemešlej o jiných kufrech, tyhle origo se mi nezdají moc praktický. Divný tvar a objem? No nevím ale vzpomínám si jak jsem měl radost z origo z GS a po 2 měsících je měnil za hliníkáče. Jídla jste asi taky měli zbytečně, škoda místa všude se dá levně nakoupit - jak říká Kov.
Jinak

Kov (23) napsal 08.11.2011 v 18:36

Ohrádka na kufr je super věc. Když na ni přitáhneš gumycukem cokoliv, tak to nepopojede. Jídlo jsme vezli jen na první dovču. Pak jsem zjistili, že se dají koupit potraviny v supermarketech téměř za naše ceny(někde i levněji), takže máme nakoupeno jen na jeden až dva dny předem. Spoustu místa jsme ušetřili, když jsme vzali místo karimatek nejobyčejnější nafukovací lehátka na vodu. Navíc jsou měkčí na spaní,máš i podhlavník a dobře izolují. Pokud je nehodíš na něco ostrého, tak v pohodě vydrží. Už jsem ale stejně 2x lepil. To foukání taky není nic moc. Je to věc volby. To jen aby řeč nestála,když je tak brzo tma

Čigin. (1) napsal 08.11.2011 v 16:27

Díky za komentáře , ono to vypadá jako když jsme vezli celej barák , ale v pytly nebylo skoro nic a hlavně jsem chtěl být plně soběstačnej. Takjsme zpátky dovezli i nějaký jídlo a tak.Na další výlety kupuju zahrádku a popruhy , bo gumicuky jsou na nic.

Jarda-z-Úpice (44) napsal 08.11.2011 v 14:51

Pěkně jsi se svezlo. Na Jawce by to asi nebylo ono, co?Tak si parádně užívej. Kdysi jsem tu počáteční cestu k moři jel, ale autem. A ta cesta tím kaňonem a tunely byla super.

draco80 (0) napsal 08.11.2011 v 11:15

No super, ale je pravda, že jste pěkně navlečeni. No mrkněte sem mi tam byli loni a v Jajce jsme spali ve stejnej den Tam to bylo super a asi pojedeme zas. Tak motu zdar
//www.jenblbni.net/?p=3224

Kov (23) napsal 08.11.2011 v 10:59

My toho berem na 17-ti denní dovolenou asi nějak míň než vy,protože takhle moc naložení nejsme. A to vezeme taky stan i spacáky. Ale buď bez obav, taky jsme při otáčení zpočátku padli na bok. Ale člověk v tom časem získá cvik. (Který nikterak nezaručuje, že člověk už nikdy s plnou motorkou nepadne. Stačí k tomu moc málo! )

TomCBF1000 (1) napsal 08.11.2011 v 10:15

pěkné čtení, hned u první fotky navěšenýho Varana jsem si řekl, že ten loďák musí spadnout jinak kdyby mi takhle nějakej zmetek škrábnul kufr jako tobě a já si ho všiml, asi bych mu zlomil obě ruce. Ty špinavci se musejí naučit, že na cizí majetek se nesahá a už vůbec se nepoškozuje ! Zvládli jste to vcelku v pohodě a finanční náklady bych řekl, že adekvátní k počtu najetých Km. Jedno poučení z vaší cesty si odnesu... navěšená motorka je těžká a ráda padá ( se spolujezdcem dvojnásob). Příští sezonu jedeme s přítulkou na první moto dovolenou a tyhle cestopisy jsou pro mě hodně cenné zdroje informací a nápadů. Full gas z Liberce

Mašer. (24) napsal 08.11.2011 v 09:35

Bosna je super, stejně jako Srbsko a Černá Hora.Všude jsme měli s domorodcema stejnou zkušenost jako vy(kempovej nábytek).Určitě tam pojedem znova, láká mě to víc než západ.