cfmoto_cerven
Speedy Přidat reklamu

Téma: Máte někdo zkušenost s právní ochtranou DAS?
 
9.2.2010 v 11:30
Ahoj Lidi, zájímá mě jesdtli je efektivní uzavřít si pojištění právní ochrany u pojišťovny DAS pro případ že jiná pojiˇštovna nebude chtít plnit úrazové pojištění? Jaké máte zkušenosti s DAS a kolik to ca stojí? Dík

1 reakcí na tento příspěvek Máte někdo zkušenost s právní ochtranou DAS?

9.2.2010 v 16:09 | Nahoru | #1
Pracuju ve velké kamionové dopravě a řeším s DASkou denně něco. Myslím, že pro normální lidi je to docela bezpředmětný. Právní ochrana se vyplatí velkým firmám, co řeší pojistné události hlavně v zahraničí. Pro obyčejného smrtelníka je to zbytečnost a navíc...co si budeme povídat...pár stovek ročně je moc nezajímá, takže ten servis bude podle toho vypadat... V podstatě má pravdu 1100 Virago.

(reakce na) Máte někdo zkušenost s právní ochtranou DAS?

9.2.2010 v 18:18 | Nahoru | #2

llaaura>Pracuju ve velké kamionové dopravě a řeším s DASkou denně něco. Myslím, že pro normální lidi je to docela bezpředmětný. Právní ochrana se vyplatí velkým firmám, co řeší pojistné události hlavně v zahraničí. Pro obyčejného smrtelníka je to zbytečnost a navíc...co si budeme povídat...pár stovek ročně je moc nezajímá, takže ten servis bude podle toho vypadat... V podstatě má pravdu 1100 Virago.jo tohle beru .......pro normálního smrtelníka je to k ničemu. V případech firem který hodně jezděj ,je to asi opodstatněný.
Pro vložení příspěvku se musíte přihlásit nebo registrovat.

TOPlist